אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אאורה תבנה 620 דירות בפינוי־בינוי בנס ציונה צילום: evolve media

בלעדי לכלכליסט

אאורה תבנה 620 דירות בפינוי־בינוי בנס ציונה

הפרויקט בשכונת רמת בן צבי, שמשתרע על 20 דונם, יכלול 11 בנייני מגורים, גינות ציבוריות ושטחי מסחר. 164 דירות ישנות ייהרסו

11.10.2018, 08:33 | דותן לוי

בעלי דירות בשכונת רמת בן צבי בנס ציונה בחרו בחברת אאורה, שבשליטת יעקב אטרקצ'י, ובחברת MnG של היזמים רן גבר ועופר מרקוביץ’ לבצע פרויקט פינוי־בינוי ברחובות הטייסים וההסתדרות.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפרויקט, שמשתרע על 20 דונם, צפויים להיהרס 12 מבנים בני שלוש־ארבע קומות הכוללים 164 דירות, ולהיבנות 11 בניינים בני 12 קומות, שיכללו ביחד 620 דירות. כמו כן יכלול הפרויקט שטחים פתוחים נרחבים, גינות ציבוריות ומתקנים לצד שטחי מסחר. הדירות שישווקו יהיו בנות שלושה עד חמישה חדרים.

הפרויקט יתבצע על סמך תב"ע בסמכות ועדה מחוזית שמקודמת על ידי החברות בשיתוף פעולה עם עיריית נס ציונה. בעלי הזכויות במתחם יקבלו תוספת של 25 מ"ר, מרפסת שמש בשטח שלא יפחת מ־12 מ"ר וחניה.

נציגות הדיירים, בת ה־30 איש, חברה לעו”ד אלדר אדטו, המייצג את הדיירים. תהליך הבחירה בחברה היזמית כלל משא ומתן עם מספר חברות וכן משא ומתן משפטי. המו"מ הסתיים בחוזה מוסכם שהדיירים יתחילו לחתום עליו בימים הקרובים. את אאורה ייצג במו"מ עו"ד אלדד כורש ממשרד עמית פולק מטלון, והפרויקט יתוכנן על ידי משרד האדריכלים אורית מילבאור אייל אדריכלים.

הדמיית הפרויקט של פינוי־בינוי בנס ציונה , צילום: evolve media הדמיית הפרויקט של פינוי־בינוי בנס ציונה | צילום: evolve media הדמיית הפרויקט של פינוי־בינוי בנס ציונה , צילום: evolve media

מתחם הטייסים וההסתדרות ממוקם בצפון מערב נס ציונה, בחלקה הצפוני של שכונת רמת בן צבי. המתחם גובל בשטחים פתוחים ונהנה מנגישות תחבורתית בזכות קרבתו לכביש 431 ולתחנת הרכבת "הראשונים" בראשון לציון.

לפני כחצי שנה דיווחו שתי החברות על שיתוף פעולה בייזום פרויקט הפינוי־בינוי הגדול בעיר, ומהגדולים בארץ, במתחם מרגולין בנס ציונה, בשכונת יד אליעזר, שיכלול כ־1,400 דירות. בשני הפרויקטים יחד יקימו החברות כ־2,000 דירות בעיר. נס ציונה נהנתה בשנים האחרונות מעליות מחירים משמעותיות, ועל פי הערכה דירות 5 חדרים יימכרו סביב 2.5 מיליון שקל, ומחירן של דירות 4 חדרים ינוע בין 2.1 מיליון ל־2.3 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
מה עוד חשוב לדעת לפני פינוי בינוי
אם אתם בצומת של מעבר דירה יש מצב שאתם יכולים להרוויח כסף באופן מפתיע. ברוב המקרים חלק מתכולת הדירה נשאר מאחור או נזרק לפח. ככל שמדובר על  פריטים ישנים כמו תקליטים, ספרים או עיתונים ישנים או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שהם שווים לא מעט כסף. אם אתם רוצים להעריך באופן עצמאי את תכולת הדירה שלכם, חפשו בגוגל "פינוי דירה יוסף האוסף" וקבלו קישור למאמר שיסביר לכם אילו פריטים עשויים להיות בעלי ערך משמעותי. 
יוסף האוסף  |  15.10.18
לכל התגובות