אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וולמארט חותכת את תחזית הרווח השנתית - בעקבות רכישת פליפקארט ההודית צילום: אי פי איי

וולמארט חותכת את תחזית הרווח השנתית - בעקבות רכישת פליפקארט ההודית

ענקית הקמעונאות הורידה את תחזית הרווח השנתית שלה מ-5.05-4.9 דולרים למניה, ל-4.65-4.8 דולרים; תחזית המכירות נותרה בעינה

16.10.2018, 14:30 | שירות כלכליסט
וולמארט חתכה את תחזית הרווח שלה לשנת הפיסקאלית 2019, בעקבות רכישת חברת הסחר האלקטרוני המובילה בהודו, פליפקארט. כך הודיעה היום הרשת לקראת ועידת המשקיעים השנתית שלה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הורידה את תחזית הרווח השנתית שלה מ-5.05-4.9 דולרים למניה, ל-4.65-4.8 דולרים; האנליסטים ציפו לרווח של 4.82 דולרים למניה.

עם זאת וולמארט לא שינתה את תחזית המכירות ל-2019.

עבור 2020, החברה מצפה לצמיחה של 2.5%-3% במכירות בחנויות זהות בארה"ב, לעומת צפי אנליסטים לצמיחה של 2.4%. המכירות המקוונת צפויות לזנק ב-35%.

וולמארט, צילום: בלומברג וולמארט | צילום: בלומברג וולמארט, צילום: בלומברג

ההכנסות התפעוליות ב-2020 צפויות לרדת מעט, אך לעלות ב-2019 ו-2020 אם לא מביאים בחשבון את עסקת פליפקארט.

"אנחנו משתנים ומתאימים עצמנו במהירות כדי לשרת טוב יותר את לקוחותינו הקיימים וכדי להגיע ללקוחות חדשים", אמר נשיא ומנכ"ל וולמארט, דאג מקמילון. "אנחנו פועלים במשמעת, ומאזנים בין ההזדמנויות לטווח קצר וארוך שעומדות לפתחנו. למרות שאנחנו שמחים על מה שהשגנו עד כה, אנחנו עוד לא מרוצים. בעודנו פועלים היום ובונים עבור מחר, שותפינו ונכסינו הייחודיים ממצבים אותנו להצלחה".

וולמארט ביצעה ומבצעת שינויים במטרה להתחרות בענקיות קמעונאות אחרות כמו אמזון. הרשת הודיעה היום גם על שותפות חדשה עם Advanced Auto Parts למכירת מוצריה ולהפעלת שירותי משלוח. היא גם רכשה לאחרונה את חברת הבגדים התחתונים Bare Necessities, וכן את Eloquii, קמעונאית של בגדי פלאס-סייז, עבור 100 מיליון דולר. בנוסף היא הודיעה על שותפות עם אולפני הסרטים מטרו-גולדווין-מאייר לכדי יצירת שירות וידאו לפי דרישה בשם Voodoo.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות