אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האסיפה הכללית של פוקס אישרה מחדש את מינויו של הראל ויזל כדירקטור צילום: יונתן בלום

האסיפה הכללית של פוקס אישרה מחדש את מינויו של הראל ויזל כדירקטור

בצל הטענות על הטרדות מיניות שהועלו נגד בעל השליטה בפוקס, הצביעו הערב 96% מבעלי זכות ההצבעה באסיפה הכללית בעד המינוי המחודש. שלשום פורסם הדו"ח שחיברה הבודקת החיצונית - מבלי להיפגש עם המתלוננות. הדו"ח קבע כי "לא היו אירועי הטרדה מינית בפוקס"

16.10.2018, 19:00 | שירות כלכליסט

האסיפה הכללית של פוקס אישרה הערב את מינויו המחודש של הראל ויזל, בעל השליטה בחברה, כדירקטור. 96% מבעלי זכות ההצבעה אישרו את המינוי.

קראו עוד בכלכליסט

ההחלטה על מינויו המחודש של ויזל לדירקטור התקבלה בצל הטענות הקשות להטרדות מיניות שהועלו כנגד ויזל ונחשפו בתחקיר שפרסם העיתונאי רביב דרוקר בערוץ 10. המוסדיים הביעו אמון והצביעו בעד מינויו מחדש של ויזל לדירקטוריון החברה. בין המתנגדים למינוי היו חברת הביטוח איילון ובית ההשקעות אי.בי.אי

הראל ויזל, בעל השליטה בפוקס, צילום: עמית שעל הראל ויזל, בעל השליטה בפוקס | צילום: עמית שעל הראל ויזל, בעל השליטה בפוקס, צילום: עמית שעל

בעקבות הטענות נגד ויזל, מינתה פוקס את השופטת אורנית אגסי כבודקת חיצוני. בתחילת השבוע דיווחה פוקס על תוצאות בדיקתה של השופטת שקבעה כי "לא היו אירועי הטרדה מינית בחברה".

כנגד דו"ח הבדיקה נמתחה ביקורת, היות שהבודקת לא נפגשה עם המתלוננות כנגד ויזל.

בתוך כך, הערב אישרה האסיפה הכללית של פוקס גם את תנאי העסקת בנו של ויזל, מורן, בתפקיד מנהל מכירות כרטיס האשראי Dream Card VIP למשך 3 שנים.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות