אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרס בהגרלת הלוטו "מגה מיליונס" בארה"ב טיפס לשיא של מיליארד דולר צילום: גטי אימג'ס

הפרס בהגרלת הלוטו "מגה מיליונס" בארה"ב טיפס לשיא של מיליארד דולר

זאת לאחר שגם בהגרלה שנערכה השבוע לא נמצא זוכה. במקביל, גם בהגרלת הלוטו המתחרה פאוורבול עלה הפרס כבר ל-430 מיליון דולר

19.10.2018, 19:53 | שירות כלכליסט

הפרס המוצע בהגרלת הלוטו מגה מיליונס (Mega Millions) בארה"ב טיפס לשיא חדש של מיליארד דולר, זאת לאחר שגם בהגרלה שנערכה השבוע לא נמצא זוכה. זה הסכום הגבוה ביותר שהוצע אי פעם בהיסטוריה של ההגרלה, והשני הגבוה ביותר בהיסטוריית הלוטו של ארה"ב. הסיבה לכך היא שלא היה כרטיס זוכה מאז ה-24 ביולי, אז כרטיס משותף של 11 אנשים שעובדים יחד זכה ב-543 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

ההגרלה הבאה תתקיים היום (ו') בלילה. ואם יימצא זוכה הוא יוכל לבחור לקבל את הפרס כסכום חד-פעמי בגובה 565 מיליון דולר או בתשלומים ואז הסכום הכולל יעמוד על מיליארד דולר.

הגרלת לוטו מגה מיליון והגרלת פאוארבול , צילום: אי פי איי הגרלת לוטו מגה מיליון והגרלת פאוארבול | צילום: אי פי איי הגרלת לוטו מגה מיליון והגרלת פאוארבול , צילום: אי פי איי

במקביל, גם בהגרלת הלוטו המתחרה פאוורבול (Powerball) עלה הפרס כבר ל-430 מיליון דולר. פירוש הדבר ששתי ההגרלות יחד מציעות יותר מ-1.4 מיליארד דולר. עם זאת, הסכום המשולב הזה אינו הגבוה ביותר שבו זכו אי פעם בהגרלת לוטו בארה"ב. ב-2016 זכו שלושה אנשים ב-1.586 מיליארד דולר בהגרלת הפאוורבול. הסכום הגבוה ביותר שחילקו אי פעם במגה מיליונס עמד על 656 מיליון דולר, בהם זכה אדם אחד ב-2012.

עם זאת, חשוב לזכור שהסיכוי לזכות בהגרלה הוא אחד לכמה מאות מיליונים.

בדצמבר האחרון הפרס המצטבר של שתי ההגרלות עמד על 780 מיליון דולר, לאחר שבמשך שבועות ארוכים לא נמצא כרטיס זוכה. בסופו של דבר בינואר זכה כרטיס אחד בפרס של 450 מיליון דולר בהגרלת מגה מיליונס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות