אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטפליקס מתכננת לגייס 2 מיליארד דולר באמצעות הנפקת אג"ח צילום: בלומברג

נטפליקס מתכננת לגייס 2 מיליארד דולר באמצעות הנפקת אג"ח

הכסף ישמש את ענקית הסטרימינג על פי הדיווח ל"מטרות עסקיות כלליות"; דירוגה של החברה לפי מודי'ס עומד על Ba3 - הנחשב ספקולטיבי

22.10.2018, 16:56 | שירות כלכליסט

ענקית הסטרימינג נטפליקס הודיעה היום (ב') כי היא מתכננת לגייס 2 מיליארד דולר באמצעות הנפקה של איגרות חוב מגופים מוסדיים.

קראו עוד בכלכליסט

החברה האמריקאית לא פרסמה את שיעור הריבית וזמן הפירעון של אגרות החוב אך ציינה כי אלו יקבעו בזמן הקרוב במהלך המשא ומתן עם הרוכשים. הכסף ישמש את החברה על פי הדיווח ל"מטרות עסקיות כלליות".

דירוג האשראי של נטפליקס בחברת הדיורג מודי'ס (Moody's) עומד על Ba3 - דירוג הנחשב ספקולטיבי, או "זבל".

ביום שלישי שעבר נטפליקס פרסמה דו"חות מצוינים לרבעון השלישי של השנה. הכנסות החברה עמדו בתחזיות והסתכמו ברבעון ב-4 מיליארד דולר, ובכך הציגה עלייה של כ-34% מהרבעון המקביל בשנה שעברה - אז עמדו ההכנסות על כ-3 מיליארד דולר.

החברה הצליחה לייצר במהלך התקופה רווח נקי של 403 מיליון דולר (רווח למניה של 89 סנט לעומת צפי לרווח של 68 סנט). הרווח הנקי זינק ביחס לרבעון הקודם, אז עמד על 387 מיליון דולרים. הרווח הנקי זינק ברבעון השלישי לעומת השנה שעברה אז עמד על 130 מיליון דולר בלבד.

ברבעון השלישי הוסיפה החברה למאגר מנוייה 6.96 מיליון מינויים חדשים. בארה"ב נוספו לחברה 1.09 מיליון מינויים חדשים לעומת תחזית לתוספת של 674 אלף, ואילו מחוץ לארה"ב הוסיפה נטפליקס ברבעון 5.87 מיליון מינויים חדשים לעומת תחזית מוקדמת של 4.46 מיליון מינויים.

מטה נטפליקס בקליפורניה, צילום: רויטרס מטה נטפליקס בקליפורניה | צילום: רויטרס מטה נטפליקס בקליפורניה, צילום: רויטרס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות