אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמדוקס מפטרת עשרות עובדים בישראל צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

אמדוקס מפטרת עשרות עובדים בישראל

החברה, שמעסיקה 4,500 איש בארץ, זימנה בימים האחרונים עשרות עובדים לשימועים לפני פיטורים, אם כי לפי הערכות יתכן שחלקם רק יועברו לתפקידים אחרים בחברה. אמדוקס נימקה את הפיטורים בשינויים בצרכים העסקיים שלה, והדגישה את חשיבות השוק הישראלי עבורה

24.10.2018, 14:05 | מאיר אורבך
חברת אמדוקס מפטרת עשרות עובדים בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". כיום מעסיקה החברה כ-25 אלף עובדים בעולם וכ-4,500 בארץ. ההנהלה הזמינה בימים האחרונים עשרות מעובדי החברה לשימוע שלפני פיטורים; לפי הערכה, חלק מהעובדים לא יפוטרו אלא יועברו לתפקידים אחרים. במקבים, מגייסת אמדוקס עשרות עובדים למשרות אחרות, בתחומים אליהם היא מתרחבת לאחרונה.

קראו עוד בכלכליסט

מחברת אמדוקס נמסר שהשגרה העסקית שלה כחברה גלובלית עם 25,000 עובדים שתומכים במאות פרויקטים בו זמנית מכתיבה ניוד בין חטיבות, והתאמות בהקצאות כוח האדם בהתאם לצרכים העסקיים המשתנים. החברה מסרה שתתאמץ לאתר משרות חלופיות עבור העובדים שהושפעו מהמהלך, ושהשוק הישראלי מהווה מרכז פיתוח משמעותי עבורה. 

משרדי אמדוקס ברעננה, צילום: אוראל כהן משרדי אמדוקס ברעננה | צילום: אוראל כהן משרדי אמדוקס ברעננה, צילום: אוראל כהן

באוגוסט האחרון פרש אלי גלמן מתפקיד מנכל החברה ואת מקומו תפס שוקי שפר שהיה סמנכ"ל בכיר ונשיא החטיבה העסקית של אמדוקס. החברה היא ספקית מובילה של תוכנה ושירותים לחברות תקשורת ומדיה; הכנסות החברה ברבעון האחרון הראו צמיחה של 3.7% בהכנסות ל-1.002 מיליארד דולר ורווח נקי של 147.5 מיליון דולר, 1.03 דולר למניה, לעומת 150.4 מיליון דולר או 1.02 למניה ברבעון המקביל. בינואר רכשה החברה את ספקית התוכן ווביקוויטי (Vubiquity) האמריקאית תמורת 224 מיליון דולר. ווביקוויטי מנהלת תוכן עבור עשרות גופים בעולם (כולל גופים ישראלים, בהם סלקום), ומשתפת פעולה עם יוניברסל, דיסני, CBS ו-BBC

לאחרונה הצטרף לחברה גיל רוזן, סמנכל החדשנות והשיווק של בזק, רוזן יכהן בתפקיד מנהל כללי ויהיה אחראי על חטיבות המוצרים המתקדמים ופעילויות בתחומי אינטרנט הדברים, הבינה המלאכותית ואבטחת המידע. כמו כן, ינהל את פעילות השירותים הפיננסיים למובייל. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
חברה בנסיגה
איזו זכות קיום יש היום לחברה הזו? רק מפסידה עסקאות לחברות הודיות יעילות וזולות ממנה. אין שום חדשנות בחברה ושום מוצר חדש שיצדיק את קיומה לשנים הקרובות, מערכות הבילינג זה כבר פסה... ושירותי ה IT שהיא מפסקת כבר לא עדיפים על פני המתחרים, נשארה רק הפריסה הגלובלית וגם היא בנסיגה מתמדת, ATT (הלקוח הגדול ביותר שלה) הולך ונפרד ממנה, כל הרכישות שלה בשנתיים האחרונות מעידות שהחברה איבדה כיוון, רכישות מבולבלות, לא קשורות לפעילות החברה ונראות כניסיון נואש להציל את המצב. זו כבר מזמן לא חברת הייטק שפשוט תעלם.
עובד לשעבר  |  30.10.18
לכל התגובות