אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת TripActions שמייסדיה ישראלים גייסה 154 מיליון דולר

חברת TripActions שמייסדיה ישראלים גייסה 154 מיליון דולר

הגיוס בוצע בהובלת קרן אנדריסן הורוביץ - מהנחשבות ביותר בעמק הסיליקון - ולפי שווי חברה של 1.1 מיליארד דולר; טריפאקשנס, שנוסדה ב-2015, מציעה לארגונים פלטפורמה לתכנון נסיעות עבודה, ובין לקוחותיה נמנות ליפט, דרופבוקס ועוד

08.11.2018, 14:01 | מאיר אורבך

חברת TripActions שנוסדה על ידי הישראלים אריאל כהן ואילן טוויג גייסה 154 מיליון דולר לפי שווי של 1.1 מיליארד דולר. החברה, שיושבת בפאלו אלטו בעמק הסיליקון, פיתחה פלטפורמה לתכנון נסיעות עסקיות. הסבב הנוכחי הובל בידי קרן אנדריסן הורוביץ - מהמובילות והבולטות ביותר בארצות הברית - ובן הורוביץ עצמו אף צפוי להצטרף לדירקטוריון שלה.

קראו עוד בכלכליסט

סבב הגיוס, בו השתתפה גם קרן לייטספיד, מגיע כחצי שנה לאחר קודמו, שהיה בהיקף של 51 מיליון דולר. עד כה גייסה טריפאקשנס 236 מיליון דולר, בין השאר גם מהמשקיעים הישראלים הבולטים אורן זאב ודובי פרנסס, שביצע את השקעתו דרך קרן SGVC.

בן הורוביץ, צילום:  רויטרס בן הורוביץ | צילום: רויטרס בן הורוביץ, צילום:  רויטרס

אריאל כהן, מנכ"ל טריפאקשנס, מסר שהגיוס הנוכחי יאפשר לה להגיע במהירות למקומות אליהם לא היה ביכולתה להגיע. "חברות בעולם מבינות היום שהעובדים שלהם מבלים הרבה זמן בטיסות ונסיעות והם רוצים להקל עליהם ככל שניתן בתהליך הזה ובין היתר זה באמצעות טכנולוגיות כמו שלנו", אמר.

ארגונים רבים משתמשים בפלטפורמה של טריפאקשנס לתכנון נסיעות העובדים שלהם - ביניהם ליפט, דרופבוקס ועוד. הטכנולוגיה של החברה נועדה לעזור לעובדים שנאלצים לבזבז הרבה זמן לתכנן את מסלולי הנסיעות שלהם בעולם באמצעות הכלים הארגונים המיושנים או שהם נוטשים אותם לטובת אתרים חיצוניים ובכך הארגון נפגע מחוסר מידע.

אריאל כהן ואילן טוויג אריאל כהן ואילן טוויג אריאל כהן ואילן טוויג

הטכנולוגיה שפיתחה החברה מאפשרת לעובדים להזמין מתוך המערכות של הארגון טיסות, בתי מלון ולהשכיר מכוניות. לאחרונה הרחיבה החברה את היצע הפתרונות הארגוניים שלה והיא מציעה כיום שירותי VIP, מערכת לתכנון טיולים קבוצתיים מהארגון, מערכות לסיוע ל-HR ועוד. כמו כן פתחה החברה משרדים באמסטרדם והיא מתכוונת להכפיל את מחלקות הפיתוח שלה. מייסדי החברה היו בעבר היזמים של חברת StreamOnce שנמכרה לחברת JIVE ב-2013.

דובי פרנסס, ממשקיעי טריפאקשנס, מסר: ״לפני שלוש וחצי שנים השקענו לראשונה בטריפאקשנס בסבב הסיד שהוביל אורן זאב ומאז הצטרפנו לכל אחד מסבבי ההשקעות שהיו בחברה כך שיצא לנו לא רק להחזיק בפוזיציה משמעותית בחברה אלא גם לחוות מאוד מקרוב את התופעה הזו שנקראת טריפאקשנס. השילוב הזה של חזונם של אריאל ואילן לשבש תעשייה של 1.5 טריליון דולר יחד עם היכולות שלהם לבנות ולנהל מוצר אהוב, צוות מנצח ומערך מכירות שמביא לצמיחה מטורפת כזו הוא שילוב שלא רואים כמותו תדירות. תוסיף לזה את הרוטב הסודי של משקיעים שבאמת מוסיפים ערך כמו אורן זאב, אנדריסן ו-SGVC וקיבלת חברה שמגדירה קטגוריה. טריפאקשנס הולכת לשלוט תוך חמש שנים מהיום בתחום הנסיעות התאגידיות ולהיות אחת מחברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות