אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יאיר נתניהו תובע מיליון שקל מהנהג שהקליט אותו בדרך למועדון חשפנות צילום: קובי גדעון לע"מ

יאיר נתניהו תובע מיליון שקל מהנהג שהקליט אותו בדרך למועדון חשפנות

לטענת בנו של רה"מ, הנהג הפר את אמונו, פגע בפרטיותו, הכפישו וגרם לו עגמת נפש. בקלטת נחשף כי הוא יצא עם חבריו למועדון, בהם בנו של טייקון הגז קובי מימון

11.11.2018, 13:14 | ynet

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיש היום (יום ראשון) תביעה על סך מיליון שקלים נגד הנהג שהקליט אותו ביולי 2015, בעת שהיה עם חבריו בדרך למועדון חשפנות בתל אביב. נתניהו הבן טוען כי הנהג הפר את אמונו ופגע בפרטיותו, הכפיש אותו וגרם לו "עגמת נפש של ממש למען בצע כסף".

לפי התביעה, נתניהו הבן נסע עם חבריו לבילויים במסעדות ומקומות בילוי בתל אביב. הוא שוחח עם חבריו לאחר שתיית כמה משקאות אלכוהוליים, על נושאים שכוללים צנעת הפרט. כמה שנים אחרי האירוע, הוא טוען בתביעה, נדהם לגלות כי השיחה עם חבריו הוקלטה - שלא כדין, לטענתו. זאת בעקבות פנייה תגובה של חברת החדשות - שם שודרו ההקלטות. לטענתו, הנהג הוא מקור ההקלטה ולא היה צד לשיחה.

 

יאיר נתניהו, צילום: קובי גדעון לע"מ יאיר נתניהו | צילום: קובי גדעון לע"מ יאיר נתניהו, צילום: קובי גדעון לע"מ

בינואר השנה פרסמו חדשות 2 הקלטות מבילוי בקיץ 2015 שערך בנו של ראש הממשלה עם ניר מימון, בנו של טייקון הגז קובי מימון, וחברו רומן אברמוב, שעובד בחברה של המיליארד האוסטרלי ג'יימס פאקר ומסר עדות בתיק 1000. השלושה יצאו לבילוי במועדון חשפנות ונשמעו מדברים בצורה מבזה כלפי נשים ובין היתר שוחחו על מתווה הגז, שבאותם ימים היה באמצעו של דיון סוער סביב אישור. יש להזכיר כי מימון הוא מבעלי מאגר "תמר".

יאיר נתניהו נשמע אומר למימון: "אבא שלי עשה לאבא שלך אחלה עסקה אחי. אתה חייב לפרגן לי. אבא שלי נלחם בכנסת בשביל זה אחי".

מימון: "מה?"

רומן: "אתה חייב לנו, אתה חייב לנו 25 אלף".

יאיר: "אבא שלי סידר לך עכשיו 20 מיליארד דולר. הצגה, אתה לא יכול לפרגן לי ב-400 שקל?

לא, עכשיו, על מה שעכשיו".

רומן: "ששינסקי (הוועדה שדנה במתווה הגז) זה גיהנום".

יאיר: בזה הוא דפק אותך אבל אחרי זה הוא החזיר לך. הוא דפק עכשיו 20 מיליארד דולר. אתה בוכה לי על 400 שקל, אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר ואתה בוכה לי על 400 שקל יא בן זונה".

רומן: "שלא תצא השיחה הזו בחוץ, אלוהים ישמור, אלוהים זה , זה אם ייצא החוצה, אלוהים, זה גיהינום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
את הנהג צריך לתבוע?את אבא שלך צריך לתבוע
עזבו שזה בושה וחרפה שבן של ראש ממשלה הולך למועדוני חשפנות משתכר ומקלל אבל מה שהוא אמר מעיד על שחיתות זה שהבנים חברים מעיד על שחיתות ובכלל זה שהבנים של אנשים אלו מקבלים תפקידים על מגש של כסף זה בושה למדינה הזאת הם צריכים להוכיח את עצמם יותר מכולם זה ממש כאילו אנחנו חיים בימיח הבינים
רועי  |  13.11.18
לכל התגובות