אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת WAY2VAT חתמה על הסכמים עם חברות חשבונאות בינלאומיות

חברת WAY2VAT חתמה על הסכמים עם חברות חשבונאות בינלאומיות

החברה תספק טכנולוגיות לביצוע אוטומטי של החזרי מע"מ עבור ענקיות ניהול הוצאות מארה"ב וניו זילנד. WAY2VAT נמצאת כיום בהליך מימון משמעותי ראשון, במסגרתו מתכננת לגייס כ-10 מיליון דולר מקרנות ישראליות ואירופיות

02.12.2018, 11:17 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ WAY2VAT, שפיתחה טכנולוגיה שמנהלת החזרי מע"מ באופן אוטומטי, חתמה על הסכמים עם מספר חברות בינלאומיות בתחום ניהול הוצאות העובדים והחשבונאות.

קראו עוד בכלכליסט

מ-WAY2VAT נמסר שמתחילת השנה קיבלו חברות יותר מ-10 מיליון דולר בהחזרי מע"מ הודות למוצרים שלה. "בעבר, חברות רבות מצאו את תהליך הגשת תביעות המע"מ ארוך ומסורבל, וכתוצאה מיליוני דולרים של הוצאות מע"מ בשנה לא נתבעו חזרה", מסר עמוס סימנטוב, מנכ"ל החברה. "כיום, חברות שמרבות לשלוח את עובדיהן לנסיעות עסקים בחו"ל יכולות להגיש את תביעותיהן תוך דקות". 

עמוס סימנטוב, מנכ"ל החברה עמוס סימנטוב, מנכ"ל החברה עמוס סימנטוב, מנכ"ל החברה

לדברי סימנטוב, החברה נמצאת בהליך גיוס משמעותי של סבב גיוס ראשון מקרנות ישראליות ואירופיות ומתככנת לגייס כ-10 מיליון דולר כדי להאיץ את מכירותיה ברחבי העולם.

ד"ר רועי שילקרוט, סמנכ"ל הטכנולוגיות בחברה, הסביר את חשיבות כלי ה-AI בהם משתמשת WAY2VAT: "צמיחתה של טכנולוגיות הבינה המלאכותית והאימוץ הנרחב שלה על פני כל התעשייה מאיץ צמיחה ואת יעילות השימוש בתובנות ניתוחים עסקיים. עבור חברות הפועלות כיום, השאלה אינה האם הן צריכות לשלב בינה מלאכותית במוצריהן, אלא כיצד ניתן לשלב את הטכנולוגיה בצורה הטובה ביותר".  החברה, שמונה עשרות עובדים, פעילה ביותר מ-40 מדינות ומשרתת יותר מ-70 חברות ברחבי העולם. מטה החברה הממוקם בת"א ומערך המכירות הממוקם בלונדון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות