אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רב בריח תובעת 5 מיליון שקל ממתחרתה מולטילוק בטענה להעתקת מוצר צילום: עמית מגל

רב בריח תובעת 5 מיליון שקל ממתחרתה מולטילוק בטענה להעתקת מוצר

רב בריח טוענת כי מולטילוק החלה לשווק צילינדרים שהם חיקוי בולט של מדגם רשום שלה לפני מספר חודשים. מולטילוק: "מדובר בעוד תביעה קנטרנית מבית היוצר של רב בריח''

04.12.2018, 18:05 | ליטל דוברוביצקי

יצרנית הדלתות והמנעולים, חברת "רב בריח (08) תעשיות" הגישה היום (ג') לבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעה בסך 5 מיליון שקל כנגד מתחרתה חברת מולטילוק טכנולוגיות. זאת בטענה כי מולטילוק העתיקה מוצר של רב בריח. במסגרת התביעה טוענת רב בריח, באמצעות עו"ד דניאל בוסתנאי, כי "מעטים המקרים בהם חברה נוטלת מוצר, שהינו מדגם רשום של מתחרה עיקרית שלה ומעתיקה אותו ממש אחד לאחד בניסיון לנכס לעצמה מוניטין ולהתעשר על חשבון מתחרתה. עניינה של תביעה זו בשימוש מפר של מולטילוק במדגם רשום של רב בריח ביחס לצילינדרים המיוצרים ומשווקים על ידה".

קראו עוד בכלכליסט

רב בריח טוענת כי נודע לה לתדהמתה שמולטילוק החלה לפני מספר חודשים לשווק צילינדרים שהם חיקוי בולט של מדגם רשום של רב בריח. "כך למשל צלינדר של רב בריח המכונה CLASSIC PRO מכיל מגרעת בכל אחד משני צדדי הצלינדר, חתכי המגרעות בצלינדרים המפרים הם מעוגלים ובכך הצלינדרים זהים במדויק למדגם רשום של רב בריח", נטען.

המפעל של רב בריח באשקלון, צילום: אוראל כהן המפעל של רב בריח באשקלון | צילום: אוראל כהן המפעל של רב בריח באשקלון, צילום: אוראל כהן

עוד נטען כי מולטילוק פועלת להצר את צעדיה של רב בריח בשוק מוצרי הנעילה ואף הגישה נגדה תביעות שונות. טרם הוגש כתב הגנה.

ממולטילוק נמסר בתגובה: "מדובר בעוד תביעה קנטרנית מבית היוצר של רב בריח שעוסקת באופן סדרתי בהגשת תביעות משפטיות חסרות בסיס".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות