אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמיר פרץ מתנגד להנפקת תע"א: "סיכון לדליפת מידע ביטחוני רגיש" צילום: אבי מועלם

עמיר פרץ מתנגד להנפקת תע"א: "סיכון לדליפת מידע ביטחוני רגיש"

בעקבות הידיעה ב"כלכליסט" לפיה רה"מ מקדם את הנפקת התעשייה האווירית בבורסה, אמר שר הביטחון לשעבר: "אני מקווה כי תימצא הדרך לעצור את התהליך כולו"

10.12.2018, 19:13 | גולן חזני

שר הביטחון לשעבר וחבר הכנסת עמיר פרץ (המחנה הציוני) מתנגד להנפקת התעשייה האווירית בבורסה. פרץ טוען, כי הנפקת החברה תחשוף אותה לדליפת מידע ביטחוני רגיש.

קראו עוד בכלכליסט

"התעשייה האווירית היא ספינת הדגל המובילה בתעשיות הביטחוניות, והגיעה להישגים בכל התחומים, חלקם חשופים וחלקם לא", אמר פרץ בעקבות הידיעה ב"כלכליסט" הבוקר לפיה ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט לקדם את הנפקת החברה.

ח"כ עמיר פרץ, צילום: אבי מועלם ח"כ עמיר פרץ | צילום: אבי מועלם ח"כ עמיר פרץ, צילום: אבי מועלם

"תפיסת עולמו של ראש הממשלה התומך בהפרטה ידועה, אך למרות האובססיה להפריט כל דבר שזז, הרי גם הוא נזהר בהחלטות הנוגעות לתעשיות הביטחוניות. למרות שמדובר רק בחלק מהמניות, אנו מכירים את שיטת הסלמי. ה'פרוסה' הזאת רק תגביר את תיאבונם של בעלי ההון שששים להזדמנות להשתלט על נכס”.

“ההפרטה הזאת היא לא רק איום חברתי", הוסיף פרץ, "היא גם איום על מרכיבי ביטחון רבים. היא תפגע גם בביטחונם התעסוקתי של רבבות עובדי התעשייה האווירית, וגם תיצור סיכון ממשי לדליפת מידע ביטחוני רגיש על פרויקטים אזרחיים וצבאיים לידיים הלא נכונות. אני מקווה כי תימצא הדרך לעצור את התהליך כולו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות