אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאמני יורוקום תקשורת סלולרית מבקשים לפרקה צילום: אוראל כהן

פרסום ראשון

נאמני יורוקום תקשורת סלולרית מבקשים לפרקה

הנאמנים טוענים שהחברה, שהיתה בשליטת יורוקום תקשורת, היא חדלת פירעון וסך חובותיה, בסך 330 מיליון שקל, עולה באופן ניכר על נכסיה. החברה ייבאה בעבר את מכשירי הסלולר של נוקיה

12.12.2018, 13:53 | ליטל דוברוביצקי

עשרה חודשים לאחר שנכנסה להליך הקפאת הליכים מגיע שלב הפירוק. הנאמנים של חברת יורוקום תקשורת סלולרית, מי שייבאה בעבר את מכשירי הסלולר של נוקיה והיתה אחת מהחברות הפעילות של קבוצת יורוקום, מבקשים לפרקה.  

קראו עוד בכלכליסט

היום הגישו הנאמנים, עוה"ד ירון אלכאוי, איל אייכל ויניב אזרן בקשה לפרק החברה. "מדובר בחברה חדלת פירעון שסך חובותיה עולה באופן ניכר על נכסיה ואשר מתנהלת תחת צו להקפאת הליכים שניתן כנגדה בפברואר 2018. בשים לב לכך שלא ניתן לגבש הסדר נושים לחברה סבורים הנאמנים כי יש מקום להורות על פירוק החברה", נכתב בבקשה שהגישו הנאמנים לנשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין.

 

 

בית יורוקום ברמת גן, צילום: אוראל כהן בית יורוקום ברמת גן | צילום: אוראל כהן בית יורוקום ברמת גן, צילום: אוראל כהן

החברה היתה בשליטת יורוקום תקשורת. הנאמנים מציינים כי "החברה הינה חלק מקבוצת יורוקום אשר נקלעה בחודשים שקדמו להקפאת ההליכים למשבר תזרימי קשה. פעילותה של החברה התמקדה בתחום יבוא ושיווק של טלפונים סלולרים וכן מוצרי אלקטרוניקה כאשר המותג המוביל שמוצריו שווקו על ידי החברה הואNOKIA ".

חברת יורוקום תקשורת סלולרית הגישה בפברואר בקשת הקפאת הליכים כאשר אז עמדו חובותיה כלפי הבנקים על סך של כ-295 מיליון שקל. הנאמנים מציינים כי סך חובותיה הנטענים של החברה נכון להיום עומד על למעלה מ-330 מיליון שקל.

במקביל הגישו הנאמנים גם בקשות פירוק נגד חברות תפעוליות נוספות בקבוצת יורוקום ובהם חברת יורוקום דיגיטלית. יצוין כי הנאמנים מכרו את פעילות חברת יורוקום תקשורת סלולרית בקשר עם המותג נוקיה לחברת שיא קום. בנוסף מכרו הנאמנים מלאים, ציוד וכלי רכב של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות