אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבית החדש של טבע - מגדל ויתניה ברמת החייל צילום: אוראל כהן

הבית החדש של טבע - מגדל ויתניה ברמת החייל

החברה הודיעה לעובדים על כוונתה להעביר את המטה שלה למרכז ההייטק של רמת החייל - המעבר יתבצע במחצית 2020; בפנייה לעובדים נאמר: "המבנה עצמו ניצב בחזית הקדמה הטכנולוגית ויעניק לעובדינו סביבת עבודה נוחה ומתקדמת"

13.12.2018, 18:41 | מיקי גרינפלד וצלי גרינברג

טבע עוברת דירה: ענקית התרופות הישראלית מדווחת הערב (ה') כי מטה החברה הגלובאלי צפוי לעבור מביתו הוותיק שבפתח תקווה למשכן חדש באזור ההיי-טק של רמת החייל. התוכנית של טבע היא לרכז את כל 1,000 עובדי המטה הגלובאלי במוקד אחד - תאריך הכניסה המתוכנן לאתר הוא מחצית  2020.  

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע כי מדובר במגדל ויתניה, שברחוב דבורה הנביאה 122 ברמת החייל, בסמוך לכניסה לקריית עתידים. הבניין בן 16 קומות, והוא יכלול כ-20 אלף מ"ר ושלושה קומות מרתפי חניה עם 450 מקומות. בחלקו הבנוי של המגדל כבר פועל סופרמרקט מרשת טיב טעם בשטח של כ-5,000 מ"ר.

חברת SGS מסיימת את הקמת הבניין בימים אלה.

טבע חיפשה מזה זמן מרכז חדש למטה שלה, ולאחר שמכרה את הקרקע שלה ברעננה לאמדוקס ההערכה היתה היתה כי החברה תעדיף להישאר בפתח תקווה - כך שהחלטה לעבור לרמת החייל היא מפתיעה במידה.

בהודעה שהעביר היום לעובדי המטה מארק סבג, סמנכ"ל בכיר ומנהל משאבי אנוש גלובליים בטבע, נאמר: "טבע פעלה בשנים האחרונות למציאת אתר אשר ישמש כמטה הגלובאלי המאוחד של החברה, במקום אתרי המשרדים הרבים הפזורים באזור פתח תקווה. כיום אנחנו שמחים להודיעכם על כך שהחברה בחרה באתר הממוקם ברמת החייל, תל אביב, בבניין חדש אשר יאוכלס כולו על ידי עובדי המטה".

עוד מציין סבג כי "המבנה עצמו ניצב בחזית הקדמה הטכנולוגית ויעניק לעובדינו סביבת עבודה נוחה ומתקדמת, על פי סטנדרטים ההולמים את החברה, תרבותה הארגונית, מורשתה וערכיה, ויאפשר לכולנו לעבוד יחד באופן יעיל ומשתף על מנת להצעיד את טבע קדימה".

במכתב מודגש כי "האתר מצוי במיקום מרכזי ויאפשר לעובדים, לספקים ולשאר המבקרים, גישה וחניה נוחות" - זאת כאשר בפועל ידוע שהנגישות לאזור אינה כה פשוטה בשעות העומס. 

מטה טבע בפתח תקווה , צילום: בלומברג מטה טבע בפתח תקווה | צילום: בלומברג מטה טבע בפתח תקווה , צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות