אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש ב-Moovit: מיקומי אופניים, קורקינטים ומכוניות משותפות צילום: Moovit

חדש ב-Moovit: מיקומי אופניים, קורקינטים ומכוניות משותפות

אפליקציית הניווט בתחבורה ציבורית תתחיל להציע למשתמש מיקומי מכוניות אוטו-תל, אופני מובייק וקורקינטים של בירד, כחלק מתוכנית הנסיעה שלהם; כמו כן, תאפשר להזמין מרחוק כלי תחבורה אלה, כדי שלא יילקחו בידי משתמשים אחרים

03.01.2019, 13:29 | רפאל קאהאן

חברת מוביט, מפתחת אפלקיציית הניווט בתחבורה הציבורית, הודיעה שתוסיף למפה שלה מיקומי מכוניות, אופניים וקורקינטים משותפים בארץ. בין היתר, יכולים משתמשי האפליקציה למצוא את הקורקינטים של בירד האמריקאית, את האופניים של מובייק הסינית ואת המכוניות של מיזם אוטו-תל הישראלי.  

קראו עוד בכלכליסט

השירות מאפשר גם להזמין את הכלי מראש, וכך לחסוך את הסיכוי שמישהו יגיע אליו לפניכם - מה שמכניס את מוביט מעשית לתחום שיתוף הנסיעות, כמתווכת בין המשתמש ומפעיל שירות השיתוף. כמו שאר שירותי ההכוונה הקיימים שלה - אוטובוסים, מוניות, רכבות ואופני תל אופן -  ככל הנראה שגם כאן תדע האפליקציה לשלב את האפשרויות האלה במסלולים שמוצעים למשתמש.

ממשק איתור כלי הנסיעה השיתופית, צילום: Moovit ממשק איתור כלי הנסיעה השיתופית | צילום: Moovit ממשק איתור כלי הנסיעה השיתופית, צילום: Moovit

בתוך כך, דיווחה החברה בבלוג הרשמי שלה על פעולות בולטות שביצעה בשנה החולפת, ביניהן חיבור ל-Azure, שירות הענן של מיקרוסופט, הצעת פלטפורמת המיפוי שלה במודל ענני ועוד. 

לפי מוביט, מכירותיה צמחו בכ-350% בשנה האחרונה. החברה גייסה סבב רביעי של כ-50 מיליון דולר, אותו הובילה אינטל קפיטל כיום החברה מעסיקה כ-140 עובדים ושירותיה זמינים כיום בכ-2,700 ערים ב-87 מדינות בעולם. מספר המשתמשים שלה כיום עומד על כ-335 מיליון והיעד ל-2021 עומד על כמיליארד איש.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות