אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולן עינת רוכש את השליטה בזאפה לפי שווי של כ־80 מיליון שקל צילום: רן ברגמן

גולן עינת רוכש את השליטה בזאפה לפי שווי של כ־80 מיליון שקל

בעלי רשת הקפה ארומה ת"א גולן עינת ירחיב במסגרת העסקה את אחזקותיו ברשת מועדוני המוזיקה ל-75%. משפחת פיינגולד ועמית שגב, המנכ"ל השותף, ימשיכו להחזיק ב-25% הנותרים

08.01.2019, 10:32 | רז שכניק ונווית זומר

רשת מועדוני המוזיקה זאפה עוברת לשליטת איש העסקים גולן עינת. עינת, המחזיק כיום ב-40% מהרשת, ירחיב את אחזקותיו ל-75%, לפי שווי חברה של 80 מיליון שקל. במסגרת העסקה יזרים עינת הון לצורך התרחבות הזאפה וירכוש חלק ממשפחת פיינגולד ועמית שגב, המנכ"ל השותף, שיחזיקו ב-25% הנותרים.

קראו עוד בכלכליסט

גולן עינת, צילום: רן ברגמן גולן עינת | צילום: רן ברגמן גולן עינת, צילום: רן ברגמן

העסקה צפויה להיחתם מול קבוצת GEG שבבעלות עינת, המחזיקה גם במלוא הבעלות על רשת בתי קפה ארומה תל־אביב וב־50% מרשת רולדין. לפני כחמישה חודשים רכשה החברה 50% מרשת המזון המהיר קפטן בורגר, ולפי הערכות בשוק היא מחזיקה נדל"ן בשווי מאות מיליוני שקלים.

 

זאפה הוקמה בשנת 2004 על ידי יוני, נועם ורותי פיינגולד, עם פתיחת הסניף הראשון ברמת החייל בת"א. הקונספט, ארוחות בתפריט עשיר שמקדימות הופעה אינטימית של אמנים, גרם למהפך בתרבות ההופעות בישראל ומשך גם את האמנים הגדולים שעד אז נרתעו מהופעות כאלה, דוגמת שלמה ארצי, יהודה פוליקר, אביב גפן, משינה וריטה.

בבעלות זאפה עוד שבעה מתחמי הופעות בישראל: בירושלים, בחיפה, בנימינה (אמפי שוני), הרצליה, אמפי לייב פארק בראשון־לציון, כרם ברקן ובית גבריאל. בימים אלה מנהלת הרשת מגעים להעתקת מתחם ההופעות מרמת החייל לפרויקט מידטאון בעיר, כדי להגדיל את התכולה מ־350 איש לסביבות 800 עד אלף איש.

תגובת קבוצת זאפה: "אנו לא מתייחסים למספרים ולתוכן הידיעה. ברמה העובדתית יש הסכמות עקרוניות ועדיין לא הושלמו הפרטים הסופיים של העסקה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות