אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקוחות: סניפי רשת הארונות הרדור נסגרו במפתיע צילום: אתר החברה

לקוחות: סניפי רשת הארונות הרדור נסגרו במפתיע

רשת ארונות ההזזה המתקדמים לא הודיעה על הפסקת הפעילות, וצרכנים שהגיעו לחנויות נתקלו בדלת נעולה. לחברה עשרות עובדים, ולא ברור האם הרשת תפתח מחדש את הסניפים שנסגרו ומה יעלה בגורל הלקוחות ששילמו מקדמות

13.01.2019, 08:39 | נווית זומר, איריס ליפשיץ־קליגר וליטל דוברוביציקי

חברת הרדור יצרנית ארונות הזזה מתקדמים בבעלות עמוס חלפון סגרה באופן מפתיע כמה סניפים ברשת החנויות שלה ביום חמישי ושישי האחרונים, מבלי לתת הודעה לצרכנים. טרם ידוע האם מדובר בסגירה קבועה או זמנית של הסניפים. בעלי הנכסים, שבהם פועלים סניפי הרשת, הופתעו למצוא למשל בסניף בנתניה פתק על הדלת: "הסניף סגור, עימכם הסליחה".

קראו עוד בכלכליסט

ספקים של החברה חוששים ואכן מהחברה נמסר כי היא עצרה את הפעילות בשל קשיים כלכליים. וכי "מנהלי החברה עושים מאמצים אדירים על מנת למצוא פתרון להמשך פעילותה של החברה באופן שימזער את הנזק ללקוחות החברה, לעובדיה ולספקיה".

לחברה עשרות עובדים בחנויות ובמפעל הוותיק שלה בראשון־לציון, וכרגע לא ברור האם הרשת תפתח מחדש את הסניפים שנסגרו ומה יעלה בגורל הלקוחות שהזמינו ושילמו מקדמות במקרה שהסניפים לא ייפתחו.

 , צילום: אתר החברה צילום: אתר החברה  , צילום: אתר החברה

הקשיים בענף הריהוט

מדובר ברשת ריהוט ותיקה הפועלת מאז 2002 ומפעילה 7 סניפים באשדוד, באר שבע, דן דיזיין סנטר בבני־ברק, ראשל"צ, נתניה, חיפה וירושלים. בנוסף, בבעלות החברה מפעל ותיק בראשל"צ המייצר מגוון ארונות הזזה הנמכרים בסניפים ואף מיוצאים לחו"ל.

ארונות הרדור ממוצבים כארונות הזזה יוקרתיים עם מנגנוני הזזה מתוחכמים המוגנים ב־8 פטנטים שפותחו בהרדור ומאפשרים סגירת דלתות כך שמתקבל מראה של קיר חלק.

הרדור היא החברה היחידה בארץ שלא מייבאת את הפרזול מחו"ל אלא מפתחת אותו בעצמה ואף זכתה על כך בפרסים. הארונות שלה כיכבו בשנים האחרונות במגוון מגזיני עיצוב.

אחד מבעלי הנכסים שבהם פועלת חנות של הרדור אמר למערכת כי הוא מופתע משום שמדובר בעסק ותיק שלא התקבלו בגינו תלונות על בעיות אספקה או

פיגורים בתשלום שכר דירה ובעליו הוא רואה חשבון בהשכלתו.

ענף הרהיטים סובל מספר שנים מקשיים. אחת הדוגמאות הבולטת היא רשת קסטיאל שנקלעה לקשיים ונסגרה כמו גם תת־הרשת לצעירים קסטיאל as is. עוד רשתות שנקלעו לקשיים הם רהיטי שגם, מטבחי דו איט, חמשת הנגרים, הרמוניה לבית, רשת פז מטבחים, מטבחי דקור ועוד.

תגיות