אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסתיימה השביתה של עובדי רשות שדות התעופה צילומים: שאטרסטוק

הסתיימה השביתה של עובדי רשות שדות התעופה

עובדי הרשות לא אפשרו היום קיום טיסות פנים מנתב"ג לאילת. לדברי גורמים המקורבים לרשות, ההשבתה נוגעת לסכסוך מתמשך בין רש"ת לאוצר בנוגע להעסקת עובדי קבלן

14.01.2019, 15:22 | תומר הדר

ועד עובדי רשות שדות התעופה הודיע לפני שעה קלה כי העיצומים בנתב"ג הסתיימו. 40 טיסות לואו קוסט שהועברו לטרמינל 3 ואמורות לצאת מחר, ישובו לטרמינל 1. ממחר גם טיסות החברות הישראליות לאילת שהיו אמורות לצאת מנתב"ג ישובו לסדרן.

קראו עוד בכלכליסט

עובדי הרשות לא אפשרו היום (ב') קיום טיסות פנים מנתב"ג לאילת. רש"ת הודיעה בבוקר כי "בעקבות סכסוך עבודה ואי הסכמות בין העובדים למשרד האוצר, הטיסות הפנים ארציות שהיו מתוכננות לצאת היום, יום ב' 14/1 מנתב"ג לאילת מבוטלות. אנו קוראים לציבור הטסים להתעדכן מול חברות התעופה ארקיע ויישראייר".

נתב"ג, צילום: יסמין גיל נתב"ג | צילום: יסמין גיל נתב"ג, צילום: יסמין גיל

לדברי גורמים המקורבים לרשות שדות התעופה, ההשבתה נוגעת לסכסוך מתמשך בין רשות שדות התעופה ומשרד האוצר בנוגע להעסקת עובדי קבלן. יש להדגיש כי למרות הכרזתה הדרמטית של רשות שדות התעופה, מדובר בהשבתה שאינה צפויה לעשות נזק.

למרות ההודעה על שביתה לפני הצהריים דובר רק בביטול של טיסה אחת: ישראייר הודיעה כי טיסותיה לאילת יוצאות משדה דב כך שאינן מושפעות, וארקיע מסרה כי טיסת ארקיע לאילת היום יוצאת בשעה תשע בבוקר כרגיל, שעה לפני השביתה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
לעלות למטוס בנתב״ג זה עבורי לעלות למטוס לא נקי . ספריי ריח אין פירושו ניקיון הראוי לנוסע
תיכנסו למטוס ברומא , נקי מאוד , אין ריחות , האוויר צח , האוורור פועל מרגע העליה , השירותים נקיים ואפילו נוצצים מניקיון . לצערי ומניסיוני , לעלות למטוס בנתבג , לא נקי , יש ריחות , אין איוורור . אולי מישהו רוצה לחסוך . השבוע שוב התעלפתי והקאתי . יום ג שעה 06:10 . הדיילות עדות .
הערה לסדר היום  |  14.01.19
2.
רשות שדות התעופה - רשות של קומבינות שצריך לפרק לרסיסים
הייתי מועמד לתפקיד שם הגשתי מועמדות לאחר כמה זמן קבלתי מייל חוזר לא עומד בדרישות התפקיד, למזלי שמרתי את דרישות התפקיד ואחרי ערעור עם הוכחות שאני עומד בקריטריונים לתפקיד המוצע זימנו אותי לראיון, וכשהגעתי לראיון השאלה הראשונה שנשאלתי איך הגעת אלינו ? האם אתה מכיר מישהו ? שאלו שאלות שלא קשורות לתפקיד , הבנתי שהתפקיד תפור מראש , עושים מה שבא להם רק המקורבים נהנים חבל שלא נותנים הזדמנות לאנשים שלא מקורבים להוכיח את עצמם
עובד פשוט  |  14.01.19