אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זה ייגמר בדם: בורסות ההימורים רותחות לקראת שובה של משחקי הכס צילום: באדיבות YES

זה ייגמר בדם: בורסות ההימורים רותחות לקראת שובה של משחקי הכס

מי ימות, מי ינצח את צבא המתים, והאם נעמי ווטס תתגלה כסבתא רבתא של דאינריז? העונה האחרונה של "משחקי הכס" בפתח, ובורסות ההימורים רותחות

16.01.2019, 08:34 | דנה קסלר

קשה לדמיין את זה עכשיו, זה עוד רחוק, אבל יום אחד החורף כבר לא יגיע שוב. ב־14 אפריל תעלה העונה השמינית והאחרונה של "משחקי הכס" ב־HBO, שתשודר בארץ ב־yes ,HOT וסלקום tv. מצד אחד, יהיו בה שישה פרקים בלבד, אך מצד שני, הם צפויים להיות הרבה יותר ארוכים מפרקי העונות הקודמות. הפקת העונה כולה עלתה לא פחות מ־90 מיליון דולר, כך שאפשר לצפות לספקטקל דרקוני מרהיב.

"משחקי הכס" היתה הסדרה הכי פופולרית של HBO במשך זמן רב, והעונה האחרונה היתה הפופולרית מכולן. פרק הסיום של עונה 7 שבר שיאי רייטינג עם לא פחות מ־12.1 מיליון צופים, וביחד עם הצפיות ב־HBO Go ובאפליקציית HBO Now צפו בפרק 16.5 מיליון צופים.  

מתוך העונה החדשה. לפי אתרי ההימורים, סיכויי ההישרדות של בריק, יורון גרייג מתוך העונה החדשה. לפי אתרי ההימורים, סיכויי ההישרדות של בריק, יורון גרייג'וי וקייבורן הם לא משהו | צילום: באדיבות YES מתוך העונה החדשה. לפי אתרי ההימורים, סיכויי ההישרדות של בריק, יורון גרייג

הפרק האחרון שודר בסוף אוגוסט 2017 ובו גילינו מיהם הוריו האמיתיים של ג'ון סנואו – סליחה, אאיגון טרגריין – מה שאומר שהוא ודאינריז קרובי משפחה. בעונה 8 סוף סוף נגלה מה ההשלכות של הגילוי. עוד דבר שצריך לגלות זה מי יחיה ומי ימות. בתור סדרה שידועה בכך שדמויות אהובות מתות בה כמו זבובים, בורסת ההימורים בנוגע לדמויות שימותו בעונה האחרונה, פורחת. עם מעט מאוד מידע קונקרטי וחישובים סטטיסטיים מסובכים המבוססים על קורבנות העונות הקודמות, שלל אתרים מדרגים את אחוזי ההישרדות של כל אחת מהדמויות. ובשורה התחתונה: הסיכויים של בריק, יורון גרייג'וי וקייבורן לשרוד, לא משהו.

אבל הכל הימורים. בסך הכל איש לא יודע מה יקרה. בקיץ האחרון הואשמה השחקנית הצעירה מייזי ויליאמס (אריה סטארק) בכך שעשתה ספוילר לסיום הסדרה, כשפרסמה באינסטגרם תמונה של נעלי התעמלות לבנות מגואלות בדם לצד האשטאג "האשה האחרונה שעומדת". ויליאמס גרמה להיסטריה בינלאומית, אך בדיעבד כנראה שזה בכלל לא היה ספוילר.

לפי הדיווחים, עונה 8 תיפתח בקרב בווינטרפל, עם הגעתם של דאינריז וצבאה. במהלך העונה כל הדמויות יתאחדו במלחמתם בצבא המתים, שעתידה להיות הקרב המרשים ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה. "העניין הוא שכל הדמויות הנבדלות הללו מתאחדות כדי להילחם באויב משותף, כשהן מתמודדות עם עברן שלהן, ומגדירות איזה מין אנשים הן רוצות להיות כשהן ניצבות לפני מותן הבטוח", הסביר המפיק בריאן קוגמן.

אבל אין סיבה לבכות, שכן אחרי שהכל ייגמר, צפויות סדרות ספין־אוף. הפיילוט לראשונה שבהן כבר אושר להפקה ב־HBO, והיא תתרחש ב"עידן הגיבורים", כ־10,000 שנה לפני אירועי הסדרה המקורית. נעמי ווטס עתידה לככב בה כאשת חברה מכובדת עם סוד אפל. ודרקון, יש להניח.

תגיות