אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק מפתחת את LOL, שירות ממים ותוכן ויראלי לצעירים צילום: TechCrunch

פייסבוק מפתחת את LOL, שירות ממים ותוכן ויראלי לצעירים

עדיין לא ידוע אם יושק בתור אפליקציה נפרדת, או כפיד ייעודי בתוך יישום פייסבוק עצמו; הפיתוח נמצא בבטא סגורה בה משתתפים כ-100 תלמידי תיכון בארה"ב. ואולם, מקורות המקורבים לפרויקט מסרו שהתוכן בו לא עדכני

20.01.2019, 11:18 | עומר כביר
פייסבוק מפתחת בחודשים האחרונים פיד מיוחד מכוון צעירים, שמתמקד בממים ותכנים ויראליים כמו סרטונים הומוריסטיים וקליפים בתצורת GIF - כך לפי דיווח של TechCrunch, שמבוסס על מספר מקורות. בפייסבוק אישרו פרטים בדיווח.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח הפיד, שמכונה LOL, נמצא בבטא פרטית שבה משתתפים כ-100 תלמידי תיכון שחתמו על הסכמי סודיות. המוצר עצמו כולל קטגוריות כמו "בשבילך", "בעלי חיים", "פיילים" ו"מתיחות", כאשר התוכן מגיע בין השאר מפוסטים שפרסמו עמודי ממים נבחרים בפייסבוק.

LOL של פייסבוק, צילום: TechCrunch LOL של פייסבוק | צילום: TechCrunch LOL של פייסבוק, צילום: TechCrunch

כמה מקורות טענו שהמוצר עדיין סובל מבעיות שונות. התוכן, למשל, הוא בן כמה שבועות לפעמים והעיצוב נראה מאולץ, כאילו מנסה החברה להתחזות לאפליקציה צעירה ועדכנית.

פייסבוק אישרה בתגובה שהיא בוחנת את LOL כמרכז לממים מצחיקים בקרב מספר קטן מאוד של משתמשים בארה"ב, ושבשלב זה עדיין לא החליטה האם להשיק את הפיתוח כתכונה באפליקציה הראשית שלה או כאפליקציה עצמאית. "אנחנו עורכים מבדק בקנה מידה קטן, והקונספט נמצא כעת בשלבים ראשוניים מאוד", נמסר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות