אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מועמדי ועדת המינויים לדירקטוריון פז: אמנון דיק ודוד אבנר צילומים: אוראל כהן, נמרוד גליקמן

מועמדי ועדת המינויים לדירקטוריון פז: אמנון דיק ודוד אבנר

מנכ"ל בזק לשעבר ומנכ"ל פרטנר לשעבר יתמודדו על הכיסא העשירי בדירקטוריון - מי שייבחר צפוי להתמודד גם על ראשות הדירקטוריון מול אליעזר שקדי, שמונה לדירקטור באוקטובר האחרון

04.02.2019, 12:48 | רחלי בינדמן

אלה המועמדים הסופיים של ועדת המינויים בפז להצטרפות לדירקטוריון - אמנון דיק, לשעבר מנכ"ל בזק וכיום דירקטור בחברה;  ודוד אבנר, לשעבר מנכ"ל פרטנר וכיום דירקטור בבנק לאומי. השניים יתמודדו על הכיסא העשירי בדירקטוריון והאיש שייבחר צפוי להתמודד גם על ראשות הדירקטוריון מול אליעזר שקדי, שמונה לדירקטור באוקטובר האחרון.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בשתי דמויות בעלות שיעור קומה אך כאלו שלא היו בתפקידי מפתח כבר שנים ולא מגיעים מתחום הקמעונאות והדלקים.

בית ההשקעות מיטב דש וקרן נוקד של רועי ורמוס ניסו לשנות את ההחלטה של ועדת המינויים וסימנו כמועמד את אברהם ביגר. אלא שביגר לא יהיה בין המועמדים שתגיש הוועדה.

גם בפסגות מעדיפים את ביגר - בית ההשקעות החליט להציע באסיפה הכללית של פז את ביגר כמועמד לדירקטוריון, גם ללא המלצה של וועדת המינויים. פסגות מחזיק מעל 8% בפז ומכוח ההחזקות שלו בחברה הוא רשאי להציע מועמד משלו לדירקטוריון.

הבוקר חשף "כלכליסט" את הקריטריונים לסינון המועמדים - לצד דרישות מקצועיות, אחד הקריטריונים שנקבעו היה "אגו מנוהל" בין היתר מחשש שביגר הדומיננטי יתקשה בעבודת צוות ובטח מול המנכל הדומיננטי בפני עצמו יונה פוגל.

  

 דוד אבנר - מועמד לדירקטוריון פז  , צילום: אבישג שאר-ישוב דוד אבנר - מועמד לדירקטוריון פז | צילום: אבישג שאר-ישוב  דוד אבנר - מועמד לדירקטוריון פז  , צילום: אבישג שאר-ישוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות