אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון מעברות בחר באריק שור, לשעבר מנכ"ל תנובה וחוגלה, ליו"ר החברה צילום: עמית שעל

דירקטוריון מעברות בחר באריק שור, לשעבר מנכ"ל תנובה וחוגלה, ליו"ר החברה

מאז שסיים כהונתו כמנכ"ל תנובה, מכהן שור כדירקטור בחברת פז נפט, כיו"ר הפעילות העסקית של קיבוץ אפיקים, יו"ר חברת אפימילק ויו"ר מועצת המנהלים של חברת תדביק, זאת במקביל לניהול חברת המזון שהקים עם איל ארד

14.02.2019, 11:18 | נורית קדוש

דירקטוריון חברת מעברות אישר היום את מינויו של אריק שור, לשעבר מנכ"ל תנובה וחוגלה, ליו"ר החברה. המינוי כפוף לאישור, ברוב רגיל, של האסיפה הכללית של בעלי המניות של מעברות. שור יחליף את אייל שלמון שמשמש בתפקיד 5 שנים.

קראו עוד בכלכליסט

חברת מוצרי מעברות שבשליטת קיבוץ מעברות פועלת כיום ב- 4 מגזרים עסקיים: במגזר ה-VMS, במגזר המזון והמוצרים לחיותמחמד, במגזר המחלקה החקלאית ובמגזר פעילות חומרי גלם.

אריק שור, צילום: עמית שעל אריק שור | צילום: עמית שעל אריק שור, צילום: עמית שעל

אפרת גילת, מנכ"לית מעברות: "אני מאמינה כי הידע והניסיון הרב ששור מביא עימו יסייעו לנו להוביל את החברה ליעדים עסקיים חדשים, תוך העמקת הפעילות הקיימת של קבוצת מעברות, פיתוח מנועי צמיחה בארץ ובחו"ל והשאת ערך לבעלי המניות של החברה".

אפרת גילת, מנכ"לית מעברות, צילום: בועז נובלמן אפרת גילת, מנכ"לית מעברות | צילום: בועז נובלמן אפרת גילת, מנכ"לית מעברות, צילום: בועז נובלמן

העסקה עם מעדני מיקי התפוצצה

מאז שסיים כהונתו כמנכ"ל תנובה, מכהן שור כדירקטור בחברת פז נפט, כיו"ר הפעילות העסקית של קיבוץ אפיקים ויו"ר חברת אפימילק. בנוסף הוא משמש יו"ר מועצת

המנהלים של חברת תדביק. זאת במקביל לניהול חברת המזון שהקים עם איל ארד, שכיהן תחתיו כסמנכ"ל הסחר של תנובה. השניים הקימו תאגיד מזון חדש שמטרתו היתה להשקיע, לרכוש ולהפיץ חברות ויצרנים ישראליים קטנים ובינוניים בתחומי המזון המצונן והקפוא.

בשלב הראשון, התאגיד החדש ניסה להיכנס כשותף בחברת מעדני מיקי, שאמורה היתה להוות גם את פלטפורמת ההפצה שלו. החברה החלה להפיץ את סלטים מעדני מיקי באמצעות התשתיות הלוגיסטיות של מעדני מיקי, הכוללות מחסני קירור ומרכזי הפצה. התוכנית היתה שבהמשך יאוחדו פעילות המכירות והסחר ויפעלו במשותף לכלל המוצרים והשווקים. למערך ההפצה הוסיפו שור וארד גם את מוצרי מחלבת רמת הגולן ובהמשך גם את מוצרי מחלבת כפר תבור, תחת הסכמי הפצה ארוכי טווח עם כוונה לרכישה עתידית של החברות.

לפני כחצי שנה התפוצצה העסקה עם מעדני מיקי והשניים פועלים לאתר הזדמנויות עסקיות נוספות בתחום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות