אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשמית: דמיסטו הישראלית נרכשת בידי פאלו אלטו נטוורקס צילום: ענר גרין

רשמית: דמיסטו הישראלית נרכשת בידי פאלו אלטו נטוורקס

המגעים בין שתי החברות, שנחשפו בכלכליסט, הבשילו לעסקת ענק של 560 מיליון דולר. דמיסטו פיתחה פלטפורמה לתמיכה בפעולות צוותי סייבר ארגוניים, והיא הרכישה הרביעית של פאלו אלטו בארץ

19.02.2019, 12:56 | שירות כלכליסט ואמרל ונקרט

אקזיט ישראלי ענק: חברת דמיסטו (Demisto) נרכשת בידי פאלו אלטו נטוורקס האמריקאית. המגעים בין השתיים, שנחשפו בכלכליסט לפני כשבועיים, הבשילו לעסקה שתעמוד על 560 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

החברה פיתחה פלטפורמה לתמיכה בפעולות צוותי סייבר, שמסוגלת לייעל את תגובתם לאירועי אבטחה בארגונים, בין השאר ע"י היערכות מקדימה לתרחישי תקיפה, דליפות מידע ועוד.

ניר צוק, ממייסדי פאלו אלטו נטוורקס, צילום: ענר גרין ניר צוק, ממייסדי פאלו אלטו נטוורקס | צילום: ענר גרין ניר צוק, ממייסדי פאלו אלטו נטוורקס, צילום: ענר גרין

דמיסטו הוקמה ב-2015 בידי סלביק מרקוביץ' (מנכ"ל), גיא רינת (סמנכ"ל הנדסה), דן שראל (סגן נשיא מוצרים) ורישי בהרגבה (סמנכ"ל שיווק) ועד כה גייסה כ-69 מיליון דולר. בין היתר, השקיעו בחברה הקרנות גריילוק, קלירסקי, אקסל, סרקה וקרן ההשקעות של סלאק. האקזיט מייצג החזר השקעה מכובד מאוד, של קרוב לפי שמונה.

פאלו אלטו נטוורקס, שבין מייסדיה נמנה בכיר צ'ק פוינט לשעבר ניר צוק, ביצעה בארץ מספר רכישות. באפריל 2018 רכשה את חברת אבטחת המידע סקדו בכ-100 מיליון דולר. שנה לפני כן קנתה את לייטסייבר ב-105 מיליון דולר וב-2014 קנתה את סייברה ב-200 מיליון.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אין צורך להקיא!
אוי תנוחו, לכו לעשות בית שחי! החברה מונה המון עובדות מהמין החזק! נשים מוכשרות שהולכות להנות מהקניה הזאת! מכיר כמה מהן!! תעברו קצת בתמונות יותר עדכניות ותבינו שההקאה היא מכם! הישראלי הנפוץ, במקום לפרגן להצלחה מחפשים איך להשמיץ! החברה מדהימה, הצוות מדהים! הכי מגיע להם, שיהיה להם המון בהצלחה! לגברים, לנשים, להודים, לאפרו אמריקאים, למוסלמים, לנוצרים ולכל אלו ששכחתי לציין אולי כי זה בכלל לא משנה! בטח לא להם!
מיכאל  |  19.02.19
4.
נשים לא משרתות בצבא 3 שנים
שנשים ישרתו 3 שנים בצבא שנשים יצאו לפנסיה בגיל 67 ולא בגיל 62 שזה 5 שנים של פער שנשים יחזירו את הנקודות זכות מס שהן מקבלות יותר מגבר זה גזל ואפליה על רקע מגדרי הנטו של שוטר נמוך יותר משל שוטרת שהוא פי כמה יותר יעיל ממנה שקצבאות חד הורי יתנו גם לגברים ביחד עם הנחות במיסים שנשים יעבדו בשעות נוספות ולא יברחו בחמש
מיזאדני קלוקל  |  19.02.19
לכל התגובות