אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהמאבק באיום האיראני לקנאביס: הרכש החדש של אהוד ברק באינטרקיור צילום: שאול גולן

מהמאבק באיום האיראני לקנאביס: הרכש החדש של אהוד ברק באינטרקיור

דירקטוריון חברת הקנאביס מינה את האלוף במיל' ניצן אלון למנכ"ל החברה הבת קנדוק; המנכ"ל הנוכחי רואי זרחיה ישמש מעתה משנה לאלון

21.02.2019, 09:27 | צלי גרינברג

דירקטוריון חברת הקנאביס אינטרקיור, המובל על ידי אהוד ברק, החליט היום (ה') למנות את האלוף במיל' ניצן אלון לתפקיד מנכ"ל קנדוק, ומעביר את רואי זרחיה, המנכ"ל הנוכחי, לתפקיד משנה למנכ"ל.

קראו עוד בכלכליסט

זאת על רקע אישור הייצוא של קנאביס רפואי מישראל, האצת כושר הייצור והצמיחה הגלובלית והרחבת הפריסה הבינלאומית של קנדוק.

אהוד ברק, יו"ר אינטרקיור, מסר, כי "השינויים האמורים בדרג הניהולי של קנדוק, מעידים על הדגש אשר שמות גם החברה וגם קנדוק על הרחבת הייצור והשיווק של קנדוק בכוונה להתבסס כחברה מובילה בתחום הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם ומאידך על מוכנותה של קנדוק להנפקת ניירות הערך שלה בבורסת נאסד"ק"

בחברה מוסרים, כי לניצן אלון ( 54), ניסיון ניהולי מוכח של למעלה מ-30 שנה בהפעלת מערכות מורכבות וגדולות הפועלות בסביבה דינאמית משתנה עם ממשקי עבודה מרובים. ביולי 2018 הוא מונה על ידי הרמטכ"ל גדי אייזנקוט לפרויקטור למאבק באיום האירני. לפני כן כיהן כראש אגף המבצעים של צה"ל במשך כ-3 שנים, וכן כאלוף פיקוד מרכז ומפקד סיירת מטכ"ל.

בעקבות אישור הממשלה לייצוא קנאביס רפואי, החליט דירקטוריון החברה על האצת כושר הייצור של חברת הבת קנדוק ליעד של כ-100 טון בשנה ועל הערכות לשיווקו במדינות בעלות רגולציה תומכת. קנדוק מיישמת אסטרטגית התרחבות גלובלית עם יעד לפעילות ב-10 טריטוריות ברחבי העולם, ובמסגרת זו דיווחה החברה על התקשרויות במדינה החברה באיחוד האירופאי ובקנדה. בנוסף, ברשות קנדוק מלאי זמין (IMC-GMP) של מעל 1 טון למטופליה ולייצוא.

ניצן אלון , צילום: שאול גולן ניצן אלון | צילום: שאול גולן ניצן אלון , צילום: שאול גולן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות