אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התיירים יסתפקו בפלאפל? עשרות מסעדות יישארו סגורות בזמן האירוויזיון צילום: אוראל כהן

התיירים יסתפקו בפלאפל? עשרות מסעדות יישארו סגורות בזמן האירוויזיון

המסעדנים מחריפים את צעדי המחאה נגד הממשלה: "החלטנו לנקוט פעולה שתכאיב ותפגע גם בכיס של המסעדנים, אבל מתוך הבנה שאין ברירה אלא להעלות שלב במאבק בשביל להציף את הבעיות של התעשיה ובשאיפה לקבל התייחסות ראויה"

24.02.2019, 18:07 | אורנה יפת

עמותת "מסעדנים חזקים יחד" מחריפה את צעדי המחאה שלה נגד הממשלה - ומאיימת לסגור את המסעדות בערב האירוויזיון, וייתכן שגם בימים נוספים בשבוע שבו תיערך התחרות.

קראו עוד בכלכליסט

לתל אביב צפויים להגיע אלפי תיירים בתקופת האירווזיון, בין היתר בשל הרמה הגבוהה של הקולינריה הישראלית. על רקע כך, מתכוונים המסעדנים לשבש את התוכניות ולסגור את המסעדות - וזאת כחלק ממאבקם למען "הישרדות התעשייה".

תומר מור ממובילי עמותת "מסעדנים חזקים יחד" מסר ל"כלכליסט": "לאחר שהבנו כי בתקופה הקרובה לא נקבל מזור ממשרד האוצר או כל משרד ממשלתי, החלטנו לנקוט פעולה שתכאיב ותפגע גם בכיס של המסעדנים, אבל מתוך הבנה שאין ברירה אלא להעלות שלב במאבק בשביל להציף את הבעיות של התעשיה ובשאיפה לקבל התייחסות ראויה".

לחמנינה, צילום: תומי הרפז לחמנינה | צילום: תומי הרפז לחמנינה, צילום: תומי הרפז

בין המסעדות שאישרו שלא יפתחו את שעריהן בערב האירוויזיון: קופי בר, ברסרי, בייקרי, הוטל מונטיפיורי, הרצל16 ודיסקו טוקיו - כולן של קבוצת R2M; קיטון, ג'רמיה, איזי קפה, מקום של בשר, ארבעת סניפי לחמנינה, סנדר, משוושה פינסקר, דא דא ודא, לנדוור, פאסטל, NG נווה צדק ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות