אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת שסטוביץ מרחיבה את רשת בשמי הבוטיק צילום: שלמור תקשורת

בלעדי לכלכליסט

חברת שסטוביץ מרחיבה את רשת בשמי הבוטיק

לכלכליסט נודע כי יבואנית הטואלטיקה פתחה סניף שלישי של רשת בשמי הנישה אינדיבידואל. המיקום: מתחם SEVEN בירכא

26.02.2019, 08:33 | אורנה יפת

שסטוביץ, יבואנית מוצרי הטואלטיקה והקוסמטיקה, מרחיבה את רשת חנויות בשמי הנישה אינדיבידואל, שכבר פועלות היום בנווה צדק בתל אביב ובביג פאשן אשדוד. ל"כלכליסט" נודע כי החברה, שבבעלות יוני שסטוביץ, פותחת את הסניף השלישי של הרשת במתחם הקניות SEVEN בירכא, שנמצא בבעלות רני צים ומנוהל על ידי קבוצת ביג. עוד נודע כי שסטוביץ פותחת את החנות ביחד עם שותף מקומי, מוהנד אסדי, בעל חנויות הפארם נובו פארם, הפועלות בדיר אל אסד, בית שאן וכרמיאל.

קראו עוד בכלכליסט

גיא שסטוביץ. "בשמי נישה הם מנוע צמיחה משמעותי", צילום: שלמור תקשורת גיא שסטוביץ. "בשמי נישה הם מנוע צמיחה משמעותי" | צילום: שלמור תקשורת גיא שסטוביץ. "בשמי נישה הם מנוע צמיחה משמעותי", צילום: שלמור תקשורת

אסדי הוא לקוח של שסטוביץ, שמספקת לו מוצרי טואלטיקה לצד בשמי יוקרה של אינדיבידואל שנמכרים ברשת הפארם שבבעלותו. החברה המשותפת שפתחו שסטוביץ ואסדי נקראת אוד האוס, וכל צד יחזיק בה 50%. שסטוביץ מחזיקה בחלקה באמצעות חברת בר הבושם, שתחתה פועלים הבוטיקים של אינדיבידואל.

בכוונת שסטוביץ להפעיל עשרה סניפים של בשמי הנישה בתוך שלוש שנים, והיא מחפשת מיקומים בירושלים, חיפה, נצרת, אילת ובאר שבע. כל חנות נפתחת על שטח של כ־40־50 מ"ר ובהשקעה של מיליון שקל.

"בשמי נישה הם מנוע הצמיחה הגדול ביותר בתחום הבישום בעולם ומתחיל לתת אותותיו גם בישראל", אמר גיא שסטוביץ, מנהל פיתוח עסקי בחברה.

תגיות