אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלטשולר שחם רוצה להנפיק 25% מחברת הגמל והפנסיה שלה צילום: עמית שעל

אלטשולר שחם רוצה להנפיק 25% מחברת הגמל והפנסיה שלה

מנכ"ל חברת הגמל והפנסיה יאיר לוינשטיין כתב לעובדיו כי החברה בוחנת הנפקה בבורסה; אם ההנפקה תתקיים כמתוכנן, בכוונת החברה לחלק אופציות לכלל העובדים; לוינשטיין: "זה הזמן הנכון לשתף בהצלחה את הציבור ואת העובדים שלנו"

01.04.2019, 17:01 | צלי גרינברג

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חברת הגמל והפנסיה של בית ההשקעות אלטשולר שחם בדרך להנפקה בבורסה. כך עולה ממכתב של יאיר לוינשטיין, מנכ"ל החברה, שהגיע לידי כלכליסט. גורמים בשוק ההון מעריכים כי החברה תנפיק כרבע (25%) ממניותיה ותשמור על גרעין השליטה והניהול של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

לוינשטיין אמר לכלכליסט כי "החברה עברה שלבים בהתפתחותה בעשור האחרון. עשינו דברים יפים בעבר, ויהיו לנו עוד דברים רבים יפים בעתיד, והחלטנו שזו הנקודה שבה נכון לשתף את הציבור והעובדים שלנו בהצלחה. העובדים שלנו הם אלו שהביאו אותנו לנקודה הזו, וחשוב לנו שיהנו עימנו מהמשך הצמיחה העתידית".

יאיר לוינשטיין, צילום: ערן לם יאיר לוינשטיין | צילום: ערן לם יאיר לוינשטיין, צילום: ערן לם

    

במכתב ששלח לעובדים כתב לוינשטיין כי "הובלנו יחד מהלכים גדולים ששינו את פני השוק כפי שאנו מכירים אותו. ביניהם קופת גמל להשקעה, תוכנית חיסכון לכל ילד, רפורמת קרנות הפנסיה הנבחרות של משרד האוצר, וגיוסי ענק, שהביאו אותנו להיות חברת הגמל וההשתלמות הגדולה בישראל, המנהלת כספיהם של כמיליון וחצי לקוחות.

"בהמשך להצלחות אלו, ברצוננו לעדכנכם כי החלטנו לבחון אפשרות להנפקה של מניות חברת הגמל והפנסיה בבורסת תל אביב. חשוב לציין, כי יחד עם רן וגלעד נמשיך לשלוט בחברה ולנהל אותה. אנחנו רואים בכם חלק אינטגרלי מהצלחתנו וכפועל יוצא מכך אם אכן ההנפקה תתקיים כמתוכנן, יחולקו אופציות לכלל העובדים בהתאם לתוכנית אופציות שתיקבע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות