אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שרה נתניהו דרשה מידע על בנט ורעייתו: "נראתה בבטן חשופה" צילום: אלכס קולומויסקי

שרה נתניהו דרשה מידע על בנט ורעייתו: "נראתה בבטן חשופה"

במסמך מ-2013 ביקשה לפי הנטען אשת רה"מ שיפור במידע שנאסף על בנט. "האם עשה דברים לא ראויים?", כתבה והתלוננה: "לא עליתם על העובדה שאשתו חילונית שמאלנית. היא נראתה באירועים בג'ינס צמוד וגופיית ספגטי". מטעמה של נתניהו נמסר: "היא לא פנתה לחוקר פרטי, אלו שאלות לעיתונאים בתגובה להכפשות"

02.04.2019, 21:31 | ynet

שרה נתניהו ביקשה מידע שלילי על נפתלי בנט ורעייתו לפני בחירות 2013. בין היתר היא תהתה מדוע לא נמסר לה על עבודתה של גילת בנט "כשפית במסעדה לא כשרה שמגישה שרימפס וחזיר", ועל כך שנראתה באירועים "בבטן חשופה". כך נכתב בין היתר במסמך שפורסם הערב (יום ג') בחברת החדשות.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הפרסום, נתניהו נפגשה אז עם אדם שהתבקש לספק את המידע, התאכזבה ממה שסופק לה וכתבה בכתב יד מסמך ובו הבקשות למידע נוסף. "מתוך הממצאים לא ניתן להבין האם סיים או לא סיים תואר במשפטים באוניברסיטה העברית, כמה שנים למד שם? בעבודתו אצל נתניהו מניין להם שפיתח את תוכניתו החינוכית של נתניהו, לא נכון הדבר", נכתב. בנט היה ראש לשכתו של נתניהו בשנים 2007-2006 בעת שכיהן כיו"ר האופוזיציה.

שרה נתניהו , צילום: רויטרס שרה נתניהו | צילום: רויטרס שרה נתניהו , צילום: רויטרס

עוד ביקשה נתניהו לבדוק על בנט "האם פוטר או לא פוטר מעבודתו אצל נתניהו?? ומתי??? האם פוטר או לא פוטר מעבודתו כמנכל (מועצת) ישע?? אם פוטר, מדוע פוטר ומתי??"

"האם יש בעיות כספיות בקשר לכספי מועצת ישע ואילו? מאיפה גייס את כל תרומותיו וכספיו לפריימריז שלו?","האם עשה דברים לא ראויים במסגרת השתלטותו על המפלגה הבית היהודי? האם סילק את זבולון אורלב או דניאל הרשקוביץ?".

לגבי גילת בנט כתבה שרה נתניהו: "טענתם שאשתו חזרה בתשובה לפני 13 שנה! איך אתם מסבירים שלפני כ-5 שנים נראתה באירועים במכנסי ג'ינס צמודים, בטן חשופה, גופיית ספגטי??!?

נפתלי וגילת בנט , צילום: אלכס קולומויסקי נפתלי וגילת בנט | צילום: אלכס קולומויסקי נפתלי וגילת בנט , צילום: אלכס קולומויסקי

"מדוע לא עליתם כלל על העובדה שאשתו שפית עד לפני כשנתיים במסעדה לא כשרה שמגישה פירות ים שרימפס וחזיר?", תהתה נתניהו. "לא עליתם על העובדה שאשתו חילונית שמאלנית".

עוד במסמך שאלה נתניהו "מדוע נוני מוזס תומך בו ומקדם אותו? כתבות שירות מתחנפות ב-7 ימים על איילת (שקד)".

"בנט ושקד ענו בלעג ובחיוך ארסי"

מטעמה של נתניהו נמסר בתגובה: "מעניין ששבוע לפני הבחירות אתם מפרסמים מסמך מלפני שש שנים ואפילו לא שואלים

מי הדליף אותו ולאיזו מטרה. במהלך כל קמפיין 2013 בנט ושקד תדרכו בצורה גסה ושקרית נגד הגברת נתניהו ואף התבטאו נגדה בצורה גלויה וברמזים שקריים וארסיים.

"בנט ושקד קיימו תדרוכים בוטים וריאיונות לעגניים בהם הם תיארו את הגברת נתניהו בצורות מעוותות ושקריות. בפעמים שלא אמרו עליה שקרים מפורשים והטיחו בה עלבונות, תוך עיוות דמותה. הם נהגו לענות לשאלות עיתונאים אודותיה באופן לעגני שלווה בחיוך ארסי במילים: 'משהו חדש מתחיל עכשיו'".

"הגברת נתניהו לא הגיבה לכך וקולה לא נשמע. הדף שהצגתם כולל בקשות של הגברת נתניהו לעיתונאים כדי שישאלו את השאלות בתגובה להכפשות של בנט. לא הייתה שום פנייה של הגברת נתניהו לחוקר פרטי והיא לא ביקשה זאת לא במישרין ולא בעקיפין. הטענה כאילו עשתה זאת היא עושה עלילה שקרית ומרושעת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות