אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תחרות קולר לסטארט-אפים של אוניברסיטת תל אביב יוצאת לדרך צילום: ויקיפדיה

תחרות קולר לסטארט-אפים של אוניברסיטת תל אביב יוצאת לדרך

התחרות מיועדת לסטארט-אפים בתחילת דרכם ומתקיימת זו השנה השלישית בפקולטה לניהול ע"ש קולר. הסטארט-אפ הזוכה בתחרות מקבל כפרס השקעה של 100 אלף דולר

07.04.2019, 11:52 | שירות כלכליסט

תחרות קולר השנתית של הפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב, המיועדת לסטארט אפים בתחילת דרכם יוצאת לדרך. התחרות מתקיימת זו השנה השלישית, ומיועדת למיזמים מעולמות תוכן שונים ומגוונים בכלל זה בתחומי טכנולוגיה, אינטרנט, סייבר,פתרונות מקוונים, אפליקציות ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

הפרס של "תחרות קולר - סטארט אפ של 100,000 דולר" ( The Coller $100,000$ Startup Competition), ניתן כהשקעה לסטארט אפ הזוכה. התחרות מיועדת לסטודנטים או בוגרים צעירים של אוניברסיטת תל אביב, אשר לפחות אחד מהם נמנה על צוות היזמים. מטרת התחרות היא לסייע ולקדם את המיזמים, באמצעות ההשקעה הכספית למיזם המנצח, חשיפה וכן תמיכה וליווי מקצועי.

להרשמה לתחרות לחצו כאן

ג ג'רמי קולר | צילום: אוראל כהן ג

על השופטים בתחרות נמנים - ג'רמי קולר המייסד והמנכ"ל של קולר קפיטל, פרופ' משה צבירן, דקאן הפקולטה לניהול, ד"ר אייל בנימין מהפקולטה לניהול מנהל התחרות, חברי סגל הפקולטה לניהול, מנהלי קרנות הון סיכון, יזמים וכן יועצים מתחומי המשפט וראיית החשבון העסוקים בתחום ההייטק.

לדברי פרופ' משה צבירן, "הובלת ערכי החדשנות והיזמות בפקולטה משלבים בין ההיבט האקדמי והמעשי. התחרות היא ביטוי לשילוב ייחודי זה, המקנה ערך מוסף ליזמים, ומשמעותי ביותר בעיקר ליזמים בתחילת דרכם, שזוכים להיחשף במסגרת התחרות לכל התהליכים של ניהול סטארט אפ בסביבה העסקית הדינמית והגלובלית שלנו כיום, ובראייה קדימה".

פרופ פרופ' משה צבירן | צילום: עמית שעל פרופ

ד"ר אייל בנימין, מרצה בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב ומנהל התחרות מסר כי: "המפגש הבלתי אמצעי של היזמים עם מנטורים מהאקדמיה ומתחום ההייטק, המעניקים ליווי ותמיכה מקצועית, הוא חוויה מעצבת עבור סטארט-אפים, שמקבלים ייעוץ וחוות דעת משורה של מומחים במסגרת המעטפת הרחבה של התחרות".

תנאי השתתפות: לפחות אחד מהיזמים הוא סטודנט או בוגר אוניברסיטת ת''א

במסגרת ההערכות לתחרות, נערך בשבוע האחרון מפגש "מסביב למדורה" של מועדון היזמות של הסטודנטים "קולר איגנייט"- Coller Ignite) Entrepreneurship Club) בהשתתפות מנהל התחרות ד"ר אייל בנימין, נמרוד כהן שותף מנהל של Tau Ventures הנמנה על השופטים/המנטורים בתחרות קולר ושני היזמים מהסטארט-אפים שזכו במקום הראשון בשנה שעברה. היזם עומר בלייר מ-Castor שפיתחו שירות בענן לאופטימיזציית ייצור חלקים, בין היתר בשימוש בהדפסת תלת-מימד, והיזם תומר שור מהמיזם TuneFork שפיתחו טכנולוגיה, המאפשרת למשתמש לאפיין את השמיעה שלו ולייצר פרופיל שמיעה אישי.

לתחרות קולר ניתן להירשם ולהגיש מועמדות עד ה 14.4.19. תנאי הסף להשתתפות בתחרות הם שלפחות אחד מחברי הקבוצה יהיה סטודנט או בוגר צעיר של אוניברסיטת תל אביב (עד חמש שנים מסיום הלימודים). מכיוון שמדובר בסטארט-אפים בתחילת דרכם, על המיזם להיות בשלב שיוכל להציג אב-טיפוס (prototype) מוכח ופועל, ובמידה ויש השקעה ראשונית, התנאי הוא שהשקעה חיצונית לא תעלה על 250 אלף שקל. הסטארט-אפ הזוכה בתחרות יוכל לבחור בין השקעה לפיתוח המיזם בהיקף של 100 אלף דולר לבין פרס כספי בסך של 5,000 דולר.

מתוך כל המועמדים רק עשרים סטארט-אפים יעפילו לשלב חצי הגמר, כאשר עשרה מתוכן יעלו לשלב הגמר בתחרות, ויציגו את המיזם שלהם בפני חבר השופטים באירוע הגמר, שייערך ב-3.6.19 בבפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. חמשת המקומות הראשונים יזכו למשרדים למשך חצי שנה במתחם מרכז הימות החדש של האוניברסיטה. כל עשרת המיזמים שיגיעו לשלב הגמר, יזכו לחשיפה בפני קהל מתעניינים ומשקיעים בגמר התחרות , ובנוסף, יזכו לקבל ייעוץ פיננסי וייעוץ משפטי פרטני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות