אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת ניו יורק

דנה רבין, מנכ"לית Heed: "בספורט יש רגעים קטנים שנותנים לנו השראה"

רבין טוענת שניתן לאפשר לדורות הצעירים להיות מעורבים יותר בספורט: "הפלטפורמה שלנו מאפשרת המצאה מחדש של חוויית הספורט"

14.04.2019, 10:09 | עומר כביר

"כיום אנו צורכים ספורט בשידורים חיים בטלוויזיה, תקצירים ודיונים בפייסבוק, משחקים באקסבוקס או בפלייסטיישן, או בליגות פנטזיה", כך אמרה מנכ"לית Heed דנה רבין בוועידת Mind the Tech של "כלכליסט". רבין סבורה שצריכה של תוכן ספורט לא חייבת להתבצע באמצעות צפייה בשידורים חיים ודיונים בפייסבוק או פורומי מעריצים בלבד.

קראו עוד בכלכליסט

רבין פתחה את דבריה בהצגת אחד הרגעים הידועים בהיסטוריה של הספורט: גול יד האלוהים של מראדונה במונדיאל 1986. "ספורט נסב על רגעים קטנים אבל גדולים מהחיים שנותנים לנו השראה ושחיים במשך שנים ועשורים", אמרה רבין.

“ב־Heed אנחנו בונים פלטפורמה שתאפשר לדורות הצעירים להיות מעורבים בספורט ובקבוצות. הפלטפורמה מבוססת AI ומאפשרת לצעירים לצרוך ספורט בדרך לא־ליניארית, תוך המצאה מחדש של חוויית הספורט. החברה הוקמה תוך חיבור בין עולם הטכנולוגיה לעולם הבידור, ועם מייסדיה נמנה היזם מתי כוכבי, שסיפק גישה לטכנולוגיית אנליטיקה ייחודית. אנחנו יוצרים פלטפורמה שלמה שיכולה לגלות מה מעניין ולהפיץ אותו למעריצים. אנחנו אוספים מידע רב מאודיו, וידיאו, חיישנים וניתוחים, ויוצרים תצוגה ממוחשבת של המרחב הפיזי שמאפשרת לחלץ תובנות ייחודיות, כמו מה היתה החסימה האגרסיבית ביותר במשחק כדורסל, מה היה הסיכוי של מהלך מסוים במשחק כדורגל להסתיים בגול, או המהירות הממוצעת של מכה בקרב אגרוף.

"את התובנות האלו אנו אורזים בצורה של רגעים ייחודיים ולא־ליניאריים שנותנים למעריצים השראה להפוך ליוצרים ולהציג את הידע ואת ההכרות שלהם, תוך גישה לרגעים שהכי מושכים אותם. זו חוויה מלאה שמאפשרת למעריצים להיות חלק מאירוע חי. אנחנו יוצרים מיד רגעים מושכים ויכולים למדוד ולנתח את התגובות הפיסיות והרגשיות של המעריצים. אנו מאפשרים להם להיות חלק מהחוויה באמצעות דיונים, משחקים ושיתופי פעולה".

לדברי רבין, לחברה יש שיתוף פעולה עם ליגת היורוליג בכדורסל והיא תשיק בקרוב שיתופי פעולה נוספים עם מועדוני ספורט מהפרמייר ליג והבונדסליגה.

דנה רבין, צילום: אוראל כהן דנה רבין | צילום: אוראל כהן דנה רבין, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות