אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחים דוניץ רכשה את פעילות ההתחדשות העירונית של גינדי השקעות

אחים דוניץ רכשה את פעילות ההתחדשות העירונית של גינדי השקעות

החברה שילמה 55 מיליון שקל עבור הזכויות של גינדי להקמת כ-1,000 יח"ד במסגרת פרויקטים להתחדשות עירונית; העסקה כוללת את זכויותה של גינדי השקעות בחניון גבעון בת"א, בהיקף של 25%

14.04.2019, 18:48 | דותן לוי

חברת אחים דוניץ רכשה חברות בנות של גינדי השקעות, הכוללות רכישת זכויות לבנייתן של כ-1,000 דירות בפרויקטים של פינוי בינוי ברמת השרון וגבעתיים, כמו גם זכויות לאחזקה בחניון בתל אביב, תמורת 55 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

נסים אחיעזרא, מנכ"ל אחים דוניץ נסים אחיעזרא, מנכ"ל אחים דוניץ נסים אחיעזרא, מנכ"ל אחים דוניץ

הרכישה של דוניץ כוללת זכויות בפרויקט פינוי בינוי בגבעתיים הצפוי לכלול 500 יחידות דיור (לאחר הריסה של 144 יח"ד קיימות) בארבעה מגדלים בני 25 קומות, ברחוב ההסתדרות הגובל בדרך יצחק רבין.

הפרויקט ברמת השרון יכלול הריסה של 108 דירות קיימות ובנייה של 435 דירות חדשות במתחם שנקרא "מתחם הצעירים" הממוקם במזרח העיר, בין הרחובות הרב ריינס מצפון, רחוב המלכים ממזרח, רחוב בית השואבה מדרום ורחוב השח"ל ממערב. הפרויקט יכלול בנייה של ארבעה בניינים בני 21 קומות בצפון, שלושה מבנים בני 10 קומות במערב ועוד מגרש בתכנון עתידי. לפרויקטים של החברה הנרכשת יש תב"ע מאושרת ולמעלה מ-80% חתימות דיירים.

כמו כן כוללת הרכישה נכס מניב - חלקה (25%) של גינדי השקעות בחניון גבעון בת"א. החניון פועל בשיטת BOT בהסכם עד שנת 2034. שותפיה של גינדי לפרויקט הם הריבוע הכחול נדל"ן (50%) וחברה בבעלות משה ויגאל גינדי (25%). החניון ממוקם בין הרחובות הארבעה, קרליבך, החשמונאים וארניה, וכולל כ-1,000 מקומות חניה.

לדוניץ פרויקט בינוי-פינוי בראשון לציון של כ-1,400 יחידות דיור שנמצא בתהליכי בנייה מתקדמת, וכן פרויקטים של פינוי בינוי בתל אביב ובגבעתיים הנמצאים בשלבים שונים. לפי החברה, לאחר העסקה היקף הדירות של החברה בהתחדשות עירונית יעמוד על כ-3,000 דירות.

נסים אחיעזרא, מנכ"ל אחים דוניץ, אמר: "שני הפרויקטים הללו מייצגים את מדיניות החברה לבנות באזורי ביקוש, והניסיון הרב שלנו בהתחדשות עירונית יאפשר לנו לעשות זאת על הצד הטוב היותר. הפרויקטים ממוקמים באזורים טובים בערים שלהן, ושניהם כבר עברו את השלבים הבירוקרטיים המשמעותיים של חתימות ואישור תב"ע שמעכבים פרויקטים שנים רבות, מה שאנו מאמינים שיאפשר להוציא את אלו לדרך בקרוב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות