אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האלוף (מיל.) איתן דנגוט התמנה לנשיא תעשיות חיפושי הגז והנפט צילום: יח"צ

האלוף (מיל.) איתן דנגוט התמנה לנשיא תעשיות חיפושי הגז והנפט

אמיר פוסטר מונה למנכ"ל. איגוד תעשיות חיפושי הגז והנפט בישראל הוקם לפני כעשור והוא מייצג את התעשיה מול משרדי הממשלה. בין החברות באיגוד רציו, נובל אנרג'י, דלק קידוחים, אנרג'יאן, אלון חיפושי גז ותמר פטרוליום

01.05.2019, 16:18 | ליאור גוטמן

האסיפה הכללית של איגוד תעשיות חיפושי הגז והנפט אישרה את מינויו של האלוף (מיל.) איתן דנגוט לתפקיד נשיא האיגוד. עוד אושר מינויו של אמיר פוסטר, לשעבר מנהל מחלקת מחקר ואסטרטגיה, לתפקיד מנכ"ל האיגוד.

איגוד תעשיות חיפושי הגז והנפט בישראל הוקם לפני כעשור והוא מייצג את התעשיה מול משרדי הממשלה. בין החברות באיגוד רציו, נובל אנרג'י, דלק קידוחים, אנרג'יאן, אלון חיפושי גז ותמר פטרוליום.

איתן דנגוט, צילום: יח"צ איתן דנגוט | צילום: יח"צ איתן דנגוט, צילום: יח"צ

דנגוט כיהן בעבר בשורה של תפקידים בכירים בצה"ל ובמערכת הביטחון, בין היתר שימש כמזכיר צבאי לשלושה שרי בטחון ומתאם פעולות הממשלה בשטחים. כיום הוא מכהן כיו"ר הדירקטוריון של חברת "תומר", שמאגרת את פעילות חברת התעשייה הצבאית (תע"ש).

"אני שמח מאד להצטרף לתעשיית הגז הישראלית ונחוש לתרום לביסוס החזון המדיני והסביבתי של תעשיית הגז, ולמימוש חלום העצמאות האנרגטית וייצוא הגז למדינות השכנות. בפני תעשיית הגז הישראלית ניצבים אתגרים משמעותיים, פנימיים וחיצוניים, ובכוונתי לתרום לאיגוד מהניסיון שצברתי במהלך עשרות שנים של שירות במערכת הביטחון ומשרדי הממשלה", אמר דנגוט.

המנכ"ל הנכנס פוסטר הוסיף שמטרת האיגוד "להמשיך ולפעול ביתר שאת להטמעת הגז במשק הישראלי, להפסקת השימוש בפחם, להבאת הגז למפעלים, לתחבורה ולחיזוק מעמדה המדיני של ישראל באמצעות ייצוא הגז למדינות השכנות ולאירופה ".

תגיות