אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
shock על ירך: מכנסוני הגברים מתעוררים לחיים

shock על ירך: מכנסוני הגברים מתעוררים לחיים

בהדפס מקושקש שמתאים לחופשה בריביירה, בטאי דאי אדום לוהט ועם חולצת שיפון למראה אנדרוגיני. כך בתי האופנה הגדולים מעוררים את מכנסוני הגברים לחיים

13.05.2019, 08:04 | מורן לונדון
בחוץ 37 מעלות ואין טרנד טוב מזה לברוח אליו: גברים, הגיע הזמן לחשוף רגליים. אחרי שבקיץ האחרון ראינו ניצוץ של הטרנד בקולקציה של פראדה, העונה המכנסונים לגברים כבר משתלטים על המסלולים של כל המעצבים הגדולים. כך, לואי ויטון בגרסת טאי דאי באדום לוהט, לנווין בעיצוב מתוחכם ומורכב לסגנון, אלוף ההדפסים דרייס ואן נוטן במראה שהכי מתאים לחופשה בריביירה האיטלקית והרמס עם שורטס חלקים במגוון צבעי יסוד.

לפי matchfashion, מאתרי קניות בגדי המעצבים הגדולים בעולם, מכירות של מכנסונים עלו ב־43% בהשוואה לקיץ האחרון. המכנסונים החדשים מגיעים בהמון וריאציות, חלקם מחויטים בגזרה צרה, חלקם בגזרת A קלה, ולספורטיבים שבחבורה יש דגמים עם מותני גומי ושרוך. הם יהלמו גם מקומות שבהם אתם נדרשים להופעה מכובדת יותר כשמצוותים להם ז'קט קל ונעליים שחורגות מגבולות ההוויאנס.

היתרון המשמעותי של הטרנד הזה הוא שהוא מציע גיוון למלתחה הגברית האחידה. בעוד נשים משחקות עם אורכים שונים ומחליפות בין מכנסיים לחצאיות, החלק התחתון אצל גברים רק עכשיו מתעורר לחיים.

אז אם אתם טיפוסים מעט הרפתקנים כדאי שתצטרפו להמולה, והנה כמה טיפים כדי לדייק את המראה הזה. שורטים לא מתאימים לכל אחד, אז בדקו טוב טוב שהם לא צמודים מדי או קצרים מדי. אם אתם בדרך לאירוע מעניין, לכו על מראה רטרו אירופי ולבשו גם חולצה מכופתרת בתוך הטליה. ולבסוף עשו את מבחן הישיבה בפיסוק עוד בבית, כדי לוודא ששום דבר לא זולג החוצה בטעות.

תגיות