אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה סופי: רשת האופנה זברה נמכרה לרשת סלקט צילום: ענר גרין

פרסום ראשון

עכשיו זה סופי: רשת האופנה זברה נמכרה לרשת סלקט

בית המשפט אישר את המכירה תמורת כ-15 מיליון שקל. לפחות 85% מעובדי הרשת ימשיכו להיות מועסקים על ידי הרוגש תוך שימור תנאי ההעסקה

21.05.2019, 14:36 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי אישר לפני זמן קצר את מכירת רשת האופנה זברה לרשת סלקט. המכר אושר לרשת סלקט תמורת כ-כ-15 מיליון שקל. בית המשפט ציין כי המשך העסקת העובדים הוא עניין מהותי ויש לשבח את כל הנוגעים בדבר וקבוצות הנושים, לרבות הבנקים שהינם נושים מובטחים על שאיפשרו להגיע להסכם. יחד עם זאת בית המשפט לא דן בבקשה שהוגשה לאישור הצעת הסדר הנושים.

קראו עוד בכלכליסט

חנות של זברה, צילום: ענר גרין חנות של זברה | צילום: ענר גרין חנות של זברה, צילום: ענר גרין

בית משפט שיבח את נאמן רשת זברה, עו"ד גיל הירשמן ובא כוחו, עו"ד שחר שם טוב. מדובר בהישג משמעותי לכ-300 עובדי רשת זברה המיוצגים על ידי עו"ד ליזה חדש ש-85 אחוז מהם ימשיכו להיות מועסקים על ידי הרוכש תוך שימור תנאי העסקה.

בינואר האחרון ניתן צו הקפאת הליכים כנגד הרשת. רשת זברה נמכרה לחברה חדשה בשם זברה אחזקות שבעלי מניותיה יהיו אלון דויטש ויעקב הראל אלבז – בעלי חברה המפעילה רשת חנויות אופנה תחת המותג סלקט. הנאמן ציין בדו"ח שהגיש לאחרונה באמצעות עו"ד שחר שם טוב כי אל משרדו הוגשו 496 תביעות חוב בסך כולל של כ-175 מיליון שקל , אולם מצבת החובות של זברה עשויה להשתנות בהתאם להכרעות סופיות בתביעות חוב שטרם הוכרעו.

עו"ד ליזה חדש, צילום: צפריר אביוב   עו"ד ליזה חדש | צילום: צפריר אביוב עו"ד ליזה חדש, צילום: צפריר אביוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות