אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

ספר מתכונים של קוקטיילים טרופים שמצטלמים נהדר, משחק קופסא אסטרטגי תלת-מימדי, 3 דגמי לגו המוקדשים לסרטי רובוטים ומכונת תופים ניידת

23.05.2019, 08:32 | אחי רז

אלכוהול: טיקי טאקה

עם עלייתה של סצנת הקוקטיילים נהפכה טיקי למילה שגורה. המיקסולוגית האמריקאית שאנון מוסטיפר, שנחשבת סמכות עליונה בברוקלין בכל הקשור למשקאות מבוססי רום, מציעה בספר החדש "Tiki" שורה ארוכה ומגוונת של קוקטיילים כאלה, טרופיים, אקזוטיים ומרעננים, שמטבע הדברים גם מצטלמים נהדר. 27 דולר.

amzn.to/2Y9rWDU

הספר החדש של שאנון מוסטיפר "Tiki" הספר החדש של שאנון מוסטיפר "Tiki" הספר החדש של שאנון מוסטיפר "Tiki"

לגו: עליית הרובוטים

חברת לגו ניצלה את 4 במאי - May the fourth, יום מלחמת הכוכבים הבינלאומי - כדי להכריז על שלושה דגמים חדשים שמוקדשים לסרטים. הדגמים הם חלק מסדרת Boost, שמציעה מלבד מלאכת ההרכבה עצמה גם יכולות תכנות ותנועה של הרובוט R2-D2 והדרואידים גונק ומאוס. ההשקה ב־1 בספטמבר, עדיין אין מחיר.

bit.ly/2JhIRA0

לגו: עליית הרובוטים לגו: עליית הרובוטים לגו: עליית הרובוטים

משחק קופסה: בין הקומות

יוצר המשחקים דייב שולץ היה מתוסכל מכך שמשחקי לוח סטנדרטיים מוגבלים לתנועה קדימה ואחורה, וכוללים לפעמים יותר מדי דפי הוראות. אז הוא יצר את "Gridopolis", משחק אסטרטגיה תלת־מימדי של שלוש־ארבע קומות, שבו המשתתפים יכולים להתקדם גם מעלה ומטה וגם להוסיף חלקים למבנה תוך כדי המשחק, כך שה"לוח" משתנה כל הזמן. 50 דולר.

gridopolis.games

"Gridopolis", משחק אסטרטגיה תלת־ממדי של שלוש־ארבע קומות "Gridopolis", משחק אסטרטגיה תלת־ממדי של שלוש־ארבע קומות "Gridopolis", משחק אסטרטגיה תלת־ממדי של שלוש־ארבע קומות

מוזיקה: אומצה־אומצה

מי שרוצה לשחק עם יצירת מוזיקה אבל לא רוצה להתחייב למפלצת מקצועית או תוכנה מורכבת יכול לבדוק את Bitty - מכונת תופים וסינתיסייזר ננסי, שמורכבת מארבעה מקשים, שני כפתורים ורמקול חזק יחסית. זה לא מוצר יפה במיוחד, אבל יש לו יכולות מפתיעות יחסית לגודלו והוא נייד, כך שאפשר לשחק איתו בכל מקום. 88 דולר בקיקסטארטר.

bit.ly/2GSgqag

 Bitty — מכונת תופים וסינתיסייזר ננסי Bitty — מכונת תופים וסינתיסייזר ננסי  Bitty — מכונת תופים וסינתיסייזר ננסי

 

קפה: קלה קלות

אף ששוק מכונות הקפה הארטיזנליות עמוס למדי, יש כל הזמן מי שמנסה להתבלט בו עם תכונות ויכולות חדשות. Roest פונה לקהל נישתי מאוד - קולי קפה ביתיים - ומאפשרת להם להפוך את המטבח שלהם לבית קלייה חכם. המכשיר מחופה עץ ומדבר עם אפליקציה ייעודית, שדרכה אפשר לבחור את הפרופיל המדויק של הקפה. עדיין אין מחיר.

roestcoffee.com

Roest. מאפשרת להפוך את המטבח לבית קלייה חכם Roest. מאפשרת להפוך את המטבח לבית קלייה חכם Roest. מאפשרת להפוך את המטבח לבית קלייה חכם

ארכיטקטורה: ארוך ומשגע

מגזין האדריכלות והעיצוב eVolo מקיים בכל שנה תחרות פתוחה שמוקדשת להדמיות של גורדי שחקים. זה המקום שבו ארכיטקטים יכולים באמת להתפרע עם העיצובים שלהם, מנותקים ממגבלות של היתכנות כלכלית וסביבה. ההדמיות, כמעט מיותר לומר, מהממות ביופיין, ובראשן זו של הזוכה הסרבי, שהגיש מגדל עתידני לחלוטין.

bit.ly/2V2popr

 

 

תחרות פתוחה של המגזין eVolo שמוקדשת להדמיות של גורדי שחקים תחרות פתוחה של המגזין eVolo שמוקדשת להדמיות של גורדי שחקים תחרות פתוחה של המגזין eVolo שמוקדשת להדמיות של גורדי שחקים

רמקול: לדרך

יצרנית מכשירי האודיו הצעירה Urbanears עדיין לא צברה לעצמה מוניטין, אבל המוצרים בהחלט עומדים בכבוד ברמה העיצובית מול חברות מבוססות. הרמקול הנייד החדש שלה, Ralis, מגיע עם רצועת נשיאה שמזכירה במשהו את הטרנזיסטורים של פעם ומבטיח יותר מ־20 שעות נגינה אלחוטית. 199 דולר.

bit.ly/2VxAMys

רמקולים ניידים של Urbanears רמקולים ניידים של Urbanears רמקולים ניידים של Urbanears

תגיות