אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשבר בעולם האופנה: עובדים בדן קסידי הגישו בקשה לפירוק הרשת

פרסום ראשון

המשבר בעולם האופנה: עובדים בדן קסידי הגישו בקשה לפירוק הרשת

לטענתם, החברה חדלת פירעון והשכר עבור חודש אפריל לא שולם; גם את החלק היחסי מחודש מאי הם לא צפויים לקבל

23.05.2019, 13:16 | ליטל דוברוביצקי

עובדים ברשת האופנה דן קסידי (1993) הגישו היום (ה') לבית המשפט בקשת פירוק נגד הרשת. מדובר ברשת שבשיאה הפעילה כמעט 40 סניפים ועתה מפעילה 9 סניפים. העובדים שהגישו את הבקשה טוענים, כי לא קיבלו את שכר עבודתם לחודש אפריל 2019 כאשר אין לחברה מקורות כספיים לתשלום שכרם.

קראו עוד בכלכליסט

העובדים שהגישו הבקשה טענו עוד כי החברה חדלת פירעון והשכר עבור חודש אפריל 2019 כמו גם החלק היחסי מחודש מאי 2019 לא צפוי להיות משולם. עוד טענו העובדים המבקשים כי מזה חודשים לא מבצעת החברה תשלומים לחברות הביטוח בגין הפרשות סוציאליות על פי דין.

רשת האופנה קסידי רשת האופנה קסידי רשת האופנה קסידי

העובדים שהגישו הבקשה טוענים עוד כי חובות החברה למבקשים ולשאר העובדים בין בדמות שכר עבודה שלא שולם, הודעה מוקדמת, פיצויי פיטורין ובין בדמות הפרשות שלא הופרשו לקרנות הפנסיה שלהם, עומדים על סכומים של מאות אלפי שקלים. את העובדים שהגישו הבקשה מייצגת עו"ד ליזה חדש.

אתמול פרסם "כלכליסט" כי בנק דיסקונט הגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעה בסך כ-4 מיליון שקל נגד רשת האפונה דן קסידי (1993). הבנק טען באמצעות יו"ד יהודה גרינהויז-לנדוי כי חשבון של דן קסידי "אצל דיסקונט היה לדביטורי כתוצאה ממשיכות יתר וחיובים אחרים", נטען בתביעה שהוגשה בסדר דין מקוצר. עוד טען הבנק כי למרות דרישת הבנק מהרשת ובעליה לשלם את חובם לבנק, לא עשו זאת הנתבעים.

רשת קסידי שעל בעליה נמנה משה בן שטרית, היא חברת אופנה ותיקה שהוקמה לפני ארבעה עשורים. שמה הנוכחי של הרשת הוא קסידי בוטיק. תביעת הבנק הוגשה גם נגד משה בן שטרית ושושנה שרים שהם, לפי תביעת הבנק, בעלי מניות בחברה וחתמו על ערבות להבטחת כול חוב לבנק של החברה ללא הגבלת סכום.

טרם הוגשה תגובת הרשת לבית משפט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות