אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מתקרב לצמרת: רון רוטר ימונה למשנה למנכ"ל קסטרו צילום: ערן לם

נחשף בכלכליסט

מתקרב לצמרת: רון רוטר ימונה למשנה למנכ"ל קסטרו

בשבוע שעבר חשף "כלכליסט" כי רוטר הבן מתקדם לקראת תפקיד מנכ"ל קבוצת האופנה. שכרו של רון רוטר יעמוד על 40 אלף שקל והוא יהיה זכאי למענק שנתי בהתאם לתנאי התגמול של החברה

03.06.2019, 11:12 | אורנה יפת

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

רון רוטר ימונה לתפקיד משנה למנכ"ל קסטרו. בשבוע שעבר חשף "כלכליסט" כי רוטר הבן מתקדם לקראת תפקיד מנכ"ל קבוצת האופנה. הבוקר הודיעה קסטרו על קידומו של רון רוטר שמשמש כסמנכ"ל הכספים של הקבוצה למשנה למנכ"ל. כמנכ"לי הקבוצה המשותפים משמשים הוריו, אתי וגבי רוטר.

קראו עוד בכלכליסט

האסיפה הכללית של קסטרו תתכנס ב-9 ביולי ותדון בין היתר בתנאי השכר של רון רוטר. רון (34) מכהן כסמנכ"ל הכספים של החברה מ-2016. אתמול אישר דירקטוריון החברה את מינויו לתפקיד החדש והוא יסיים את תפקידו כסמנכ"ל כספים של קסטרו לאחר שימצא לו מחליף.

בין תחומי האחריות של רוטר בתפקידו החדש יהיה ניהול והובלת המיזוג בין קסטרו וקבוצת הודיס בעקבות השלמת הסכם החלפת המניות במסגרתו רכשה קסטרו מניות בחברות קבוצת הודיס.

המשכורת החודשית של רון רוטר לא תשתנה בעקבות שינוי הגדרת תפקידו. בתפקידו כסמנכ"ל הכספים הוא מקבל כיום שכר חודשי ברוטו של 40 אלף שקל (בתוספת זכויות סוציאליות). על פי החלטת החברה, רון יהיה זכאי למענק שנתי בהתאם לתנאי התגמול של החברה ובהם העדר הערת עסק חי לחברה, והצגת רווח נקי. בתוספת התנאים הנילויים, עלות השכר השנתית של רוטר תסתכם בסכום של 792 אלף שקל.

מימין: גבי ורון רוטר, צילומים: אוראל כהן מימין: גבי ורון רוטר | צילומים: אוראל כהן מימין: גבי ורון רוטר, צילומים: אוראל כהן

בשנת 2018 החברה לא עמדה ביעדי הרווחים ולכן נושאי המשרה ועובדי החברה לא זכו למענקים כספיים. גם על פי תוצאות הרבעון הראשון של 2019 החברה איננה עומדת ביעדים ונושאי המשרה ובהם רון רוטר לא זכאים לתגמול על יעד הרווח.

היחס בין עלות תנאי הכהונה וההעסקה של רון רוטר לשכר הממוצע (לרבות עובדי קבלן) עומד על 6.4. על הפער בין תנאי העסקתו לאלה של יתר עובדי החברה ובהם עובדי קבלן קבעו חברי ועדת התגמול והדירקטוריון כי "פערי השכר הינם ראויים ואינם משפיעים לרעה על יחסי העבודה בחברה".

מינויים נוספים עליהם הודיעה היום קסטרו: אודי פיין (49) ימונה לסמנכ"ל לוגיסטיקה של הקבוצה, ויהיה אחראי על הובלת הסינרגיות הלוגיסטיות של קבוצת קסטרו-הודיס. פיין שימש עד כה בתפקיד מנהל שרשרת אספקה של קסטרו במשך כשבע שנים. 

שלומי גרינפלד (55) ימונה לסמנכ"ל מערכות מידע של הקבוצה ויהיה אחראי על הובלה האינטגרציה של מערכות המידע בקבוצה. שלומי גרינפלד שימש עד כה בתפקיד מנהל מערכות המידע בקסטרו. בעבר שימש בתפקידי ניהול וביצוע ברשתות בתחום הקמעונאי.

תגיות