אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרובוטים יחליפו את העובדים? "הם יאפשרו לעובדים לפתח את עצמם" צילום: קריון

30 דקות או פחות

הרובוטים יחליפו את העובדים? "הם יאפשרו לעובדים לפתח את עצמם"

מנכ"ל קריון הראל טייב מסביר למה לא צריך לפחד מהרובוטים שלוקחים משרות מעובדים ואיך צמחה החברה בתוך שנתיים מ-18 איש ליותר מ-140 עובדים

16.06.2019, 14:46 | שירות כלכליסט

האם המערכות של קריון הישראלית תשלח המוני עובדים הביתה? החברה מפתחת רובוטים שמתפקדים כעובדים וירטואליים, אבל המנכ"ל הראל טייב לא חושב שהמשמעות היא בהכרח שהם יחליפו עובדים אנושיים: "זה יכול לתת לעובדים אפשרות לפתח את עצמם ולעשות דברים יותר משמעותיים".

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

קריון קיימת כבר עשר שנים, אבל ברובן היא דישדשה ולא הצליחה להתרומם. טייב הצטרף אליה לפני שנתיים, כשהיו בה 18 איש, וכיום היא מונה כבר יותר מ-140 עובדים, אחרי שגייסה בתקופה הזו יותר מ-50 מיליון דולר. 

הראל טייב, מנכ"ל קריון, צילום: שי שבירו הראל טייב, מנכ"ל קריון | צילום: שי שבירו הראל טייב, מנכ"ל קריון, צילום: שי שבירו

התחום הזה, של בינה מלאכותית ובוטים, מסעיר את הדמיון והוא כר פורה לביקורת נרחבת מצד מבקרי טכנולוגיה, אבל טייב כאמור חושב שיש לו גם פוטנציאל חיובי לעובדים האנושיים, שיוכלו להשתחרר מעבודות שגרתיות ומשעממות. בשיחה בפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מסביר איך הוביל את השינוי והצמיחה בחברה, איזה חברות כבר משתמשות בשירותים של קריון ולמי הם מתאימים. 

הרובוטים יחליפו את העובדים? "הם יאפשרו לעובדים לפתח את עצמם"
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןהרובוטים יחליפו את העובדים? "הם יאפשרו לעובדים לפתח את עצמם"

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות