אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שר התקשורת איוב קרא התפטר: "אני יוצא לקרב לטיהור שמי" צילום: עמית שעל

שר התקשורת איוב קרא התפטר: "אני יוצא לקרב לטיהור שמי"

במכתב ההתפטרות כתב, "מאז מוניתי כשר התקשורת החל מסע הכפשות מגמתי נגדי הנובע מדעות קדומות". קרא הודיע כי בימים הקרובים יבחר את הכיוון להמשך דרכו הפוליטית

24.06.2019, 14:22 | צבי זרחיה

שר התקשורת איוב קרא התפטר בצהריים מתפקידו. יצויין כי קרא לא מכהן כחבר כנסת, ולאחרונה הסיר את מועמדותו לשגריר ישראל במצרים. אתמול פורסם כי נמנה עם המועמדים לסדרת הריאליטי "הישרדות" אף שהוא מכהן כשר התקשורת האחראי על מועצת הרשות השנייה המפקחת על הערוצים המסחריים.

במכתב ההתפטרות כתב קרא, "מאז מוניתי כשר התקשורת החל מסע הכפשות מגמתי נגדי הנובע מדעות קדומות וכל הצלחה הפכה לצערי לכישלון כולל ביקורת מגמתית מבפנים ומבחוץ, ושיאה שיתוף הפעולה בין צמרת הליכוד כדי להחליש ולהוציא אותי ממרכזי הכוח בתנועה. לרבות אסרו עלי להתמודד במגזר המיעוטים (ברשימת הליכוד לכנסת-צ"ז) דבר שלא נעשה לאיש ציבור בהיסטוריה של מדינת ישראל".

איוב קרא , צילום: עמית שעל איוב קרא | צילום: עמית שעל איוב קרא , צילום: עמית שעל

"כדי להפסיק מסע ציד זה, והן על מנת לשרת את המדינה איני פורש מחיי הציבוריים אבל אני יוצא לקרב לטיהור שמי וגם לניקוי הליכוד מתפיסת עולם "מפאיניקיות" שחדרו אליו בשנים האחרונות. בימים הקרובים אבחר את הדרך ואת הכיוון להמשך דרכי הפוליטית אבל תמיד אלחם למען ביטחון ישראל, ולמען בני עמי, שבט יתרו , אחי הדרוזים, והלא יהודיים, שקשרו את גורלם עם ישראל. אדאג להם וליצוג הולם בכבוד בשלחן הממשלה ולא רק בשולחן המלחמה. לא נהיה יותר חוטבי עצים ושואבי מים".

בליכוד מוזכר ח"כ יואב קיש (ליכוד) כמי שעשוי להתמנות כשר התקשורת בממשלת המעבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות