אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נחתם הסכם שיתוף פעולה בין WalkMe לפירמת רו''ח PwC צילום: צביקה טישלר

נחתם הסכם שיתוף פעולה בין WalkMe לפירמת רו''ח PwC

חברת הסטארט-אפ הישראלית חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם PwC שיאפשר לה לשווק פתרון לשיפור הטמעת שינוי דיגיטלי בארגונים. כ-75% מהליכי השינוי נכשלים בגלל הגורם האנושי והפתרון צפוי להקל על התהליך

04.07.2019, 18:34 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ WalkMe חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם פירמת רו''ח PwC כך נמסר היום (ה'). במסגרת ההסכם יציעו הסטארט-אפ הישראלי ו-PWC פתרון לארגונים הנמצאים בתהליך של שינוי דיגיטלי (טרנספורמציה דיגיטלית). על פי הערכות של החברות כ-75% מהשינויים נכשלים - לא מסיבות טכנולוגיות אלא בגלל כשל אנושי.

קראו עוד בכלכליסט

"מרבית הארגונים קולטים מערכת אבל אינם חושבים על שלב הטמעתה אצל העובדים. כך שידעו לעשות בה שימוש נכון", אמר רפי סווירי, נשיא ומייסד ווקמי לכלכליסט. "אנחנו רוצים לקצר את עקומת הלמידה של מערכות בארגון על ידי העובדים. עקומת הלמידה היא אחד האתגרים החשובים בהטמעה של מערכות כאלה". בשנים האחרונות, תחום הטרנספורמציה הדיגיטלית - Digital Transformation, הפך למנוע השינוי המוביל בארגונים. בארגון ממוצע כיום ישנן מעל 100 פלטפורמות טכנולוגיות (קריטיות) הנוגעות לניהול העסק ולהפעלתו בממשקים השונים.

מימין דן עדיקא ורפי סווירי מייסדי WalkMe מימין דן עדיקא ורפי סווירי מייסדי WalkMe מימין דן עדיקא ורפי סווירי מייסדי WalkMe

הסיבה המרכזית לכישלון היא כשל בהטמעת השינוי בקרב המרכיב האנושי – עובדים, שותפים ולקוחות – המתקשים להסתגל לשינוי במערכות השונות, מתייאשים מהר מהשינוי, ונוטים לחזור לפעול באמצעות המערכות הישנות. אימוץ דיגיטלי נכשל בנקודה בו משתמש הקצה אינו מצליח לאמץ בצורה מהירה ואינטואיטיבית את השינוי, אינו מוכן "להשקיע" זמן, ובסופו של דבר אינו מנצל את יכולות המערכת החדשה. לפיכך, הפתרון הדיגיטלי, ככל שיהיה טוב, אינו משיא את הערך המצופה.

"מהניסיון שלנו בארגון כאשר רצינו להטמיע את מערכת סיילספורס בארגון הבנו שצריך לשלב את הטכנולוגיה של ווקמי כבר בהתחלה. המערכת הוטמעה בכל הסניפים בעולם. כאשר בין כל סניף יש הבדלים של תרבויות, גילאים, דורות שונים של עובדים, ולמרות כל זאת ההצלחה של ההטמעה היתה מדהימה", אמרה נעמה דרוקמן, דירקטורית Technology Consulting ומובילה את תחום ה-Digital Adoption ב-PwC.

נעמה דרוקמן נעמה דרוקמן נעמה דרוקמן

"כבר כיום אנחנו נמצאים במספר פרוייקטים אצל חברות בישראל אשר חלקן הטמיעו מערכות ונתקלו בקשיים ליישומן ואחרות בחרו לשלב אותנו כבר בהתחלה כדי לבנות תהליך הטמעה מסודר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות