אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הארווי גולוב, מנכ"ל אמריקן אקספרס לשעבר, משקיע ב-TradAir‎ צילום: בלומברג

הארווי גולוב, מנכ"ל אמריקן אקספרס לשעבר, משקיע ב-TradAir‎

החברה מספקת תוכנה לבנקים וחברות ברוקראז' לתמיכה בפעילויות מסחר במטבע חוץ; בסבב הגיוס, 11 מיליון דולר היקפו, השתתפו גם ויולה ונצ'רס, לונג רידג' אקוויטי פרטנרס והוא הובל בידי GF

23.07.2019, 12:14 | הגר רבט

חברתת TradAir הישראלית הודיעה שלשום (א') על גיוס של 11 מיליון דולר בסבב D, את הסבב הובילו משקיעים חדשים: GF Investments והמשרד המשפחתי של הארווי גולוב, לשעבר יו"ר ומנכ"ל אמריקן אקספרס.

קראו עוד בכלכליסט

לקחו בו חלק גם המשקיעים הנוכחיים Long Ridge Equity Partners ו-Viola Ventures. בכך מגיע הסכום שהושקע בחברה ל-35 מיליון דולר, כאשר הסבב הקודם שלה היה גיוס חוב מקבוצת ויולה.

הארווי גולוב, צילום: בלומברג הארווי גולוב | צילום: בלומברג הארווי גולוב, צילום: בלומברג

TradAir, שנוסדה ב-2010 מספקת פתרונות מסחר מוסדיים עבור נכסי מט"ח ונכסים דיגיטליים. מהחברה נמסר כי במהלך השנה האחרונה רשמה צמיחה של 45% בהכנסות, לצד השקה של מוצרים חדשים. החברה מספקת תוכנה לבנקים וחברות ברוקראז' לתמיכה בפעילויות מסחר במטבע חוץ, כדי שבנקים קטנים או אזוריים וחברות ברוקראז' יוכלו להציע ללקוחות חבילה שלמה של שירותי סחר במט"ח.

בין המוצרים המרכזיים של החברה: פלטפורמה לסחר במט"ח, ממשק משתמש יחודי להתאמה אישית, פלטפורמת סחר של הסכמי ריפו, ופלטפורמה לסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

"בנקים אזוריים וחברות ברוקראז' בכל העולם ממשיכים לשלם עלויות מסחר גבוהות ולעבוד בצורה לא יעילה משום שחסרה להם הטכנולוגיה המתאימה. הפלטפורמה של TradAir מאפשרת לאותם משתתפים להעביר את הפעילות למערכת דיגיטלית, להגדיל את הערך שהם מקבלים מכל פעולת מסחר ולתת שרות יותר טוב ללקוחות שלהם, מה ששם אותם בפועל במגרש של מחלקות המט"ח של הבנקים הבינלאומיים הגדולים ודסקים מבוזרים אחרים של מסחר", מסר אייל ידייקין, מנכ"ל ומייסד שותף של TradAir.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות