אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ח"כ טל רוסו תורם את משכורותיו מהכנסת למען שיקומו של לוחם צה"ל צילום: צביקה טישלר

ח"כ טל רוסו תורם את משכורותיו מהכנסת למען שיקומו של לוחם צה"ל

רוסו תרם את משכורתיו עד כה, בסכום של 154 אלף שקל, לשיקומו של לוחם שנפצע לפני מספר שנים ומתמודד כיום עם מחלה קשה; הוא עושה זאת מאז שהודיע כי לא יתמודד על מקום בכנסת הבאה. האלוף במיל' גם החזיר את הרכב שקיבל מהכנסת, ואף החל לצמצם את צוות העוזרים שלו

23.07.2019, 13:17 | צבי זרחיה

ח"כ טל רוסו (עבודה) תרם את 3.5 משכורותיו החודשיות מהכנסת, בסכום כולל של 154 אלף שקל, לשיקומו של לוחם צה"ל שנפצע לפני מספר שנים ומתמודד כיום עם מחלה קשה.

קראו עוד בכלכליסט

אלוף במילואים טל רוסו, צילום: צביקה טישלר אלוף במילואים טל רוסו | צילום: צביקה טישלר אלוף במילואים טל רוסו, צילום: צביקה טישלר

רוסו תורם את המשכורות מאז הודיע ב-10 ביוני 2019 כי לא יתמודד על מוקם בכנסת הבאה. רוסו הצטרף לכנסת ב-30 באפריל 2019, ואמור לפרוש עם כינונה של הכנסת החדשה בתחילת אוקטובר 2019. הוא מקבל פנסיה כאלוף בדימוס בצה"ל. 

רוסו החזיר את הרכב שקיבל מהכנסת, והחל גם לצמצם את צוות העוזרים שלו. מאז השבעת הכנסת ולאחר פיזורה, החל רוסו לקחת חלק בוועדת החוץ והביטחון, בוועדת המשנה למדיניות חוץ ובוועדת החינוך, התרבות והספורט, כמו גם בשדולת החקלאות, ובכוונתו להמשיך ולתפקד במסגרות הללו (ובמידת הצורך כל אימת שתהיה מליאה) עד תום הכהונה אליה נבחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות282 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה