אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זיכיון אופנועי ZERO החשמליים יעבור השבוע לקבוצת מטרו צילום: יצרן

זיכיון אופנועי ZERO החשמליים יעבור השבוע לקבוצת מטרו

החברה האמריקאית מייצרת אופנועים חשמליים בלבד המיועדים הן לכביש והן לשטח והחלה לפעול לפני 12 שנה

27.07.2019, 20:11 | תומר הדר

זיכיון השיווק של אופנועי ZERO החשמליים צפוי לעבור בשבוע הקרוב לידי מטרו מוטור, יבואנית ימאהה וקווסאקי - זאת לאחר שנמצא במשך מספר שנים בידי היבואנית אוטו E. מחירים חדשים יוכרזו ככל הנראה במהלך השבוע הקרוב.

קראו עוד בכלכליסט

ZERO האמריקאית מייצרת אופנועים חשמליים בלבד, המיועדים הן לכביש והן לשטח והיא נחשבת ליצרנית חריגה בשוק הנשלט בעיקר על ידי יצרנים יפניים. החברה החלה לפעול רק לפני 12 שנה לאחר שניל סאיקי, מהנדס במקצועו, החליט לבנות לשימושו אופנוע שטח חשמלי.

אופנוע חשמלי של ZERO, צילום: יצרן אופנוע חשמלי של ZERO | צילום: יצרן אופנוע חשמלי של ZERO, צילום: יצרן

בשנת 2009 השיקה ZERO לראשונה אופנוע כביש חשמלי. במהלך השנה הבאה צפוי להגיע לישראל אופנוע חשמלי נוסף של יצרן גדול: ה-LIVE WIRE של הארלי דיווידסון, האופנוע החשמלי הראשון של היצרנית האמריקאית.

השבוע חשפה אלבר, יבואנית הארלי דיווידסון אולם חדש בתל אביב. נציגי החברה אישרו את הפרסום ב"כלכליסט" לפיו אלבר צפויה להפוך בקרוב ליבואנית אופנועי טריומף הבריטית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אני על zero sr עם 152000 קמ
נכון עדיין לא הגיע לבשלות, אבל עדיין אני כבר ארבע שנים, עושה איתו 120 קמ כל יום, מהמרכז לירושלים וחזרה, ביטוח של 50 סמק, אין דלק,אין טיפולים, רק להחליף צמיגים ורצועה הינע כל 35 אלף, חיסכון אדיר ועכשיו תודה לאל גם יבואן גדול . ברגע שיגיע כלי עם טווח יותר גדול משמעותית אני מחליף, עד אז אני ממשיך עם הזירו שלי , תאוצה מהגיהנום , שקט נקי וחלק. נקודות החולשה שלו הן, טווח נסיעה וזמן טעינה .
חיים  |  28.07.19
לכל התגובות