אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דב קוטלר ייכנס לתפקיד מנכ"ל בנק הפועלים ב-1 באוקטובר צילום: מקס מורון

דב קוטלר ייכנס לתפקיד מנכ"ל בנק הפועלים ב-1 באוקטובר

עוד בטרם ניתן אישור בנק ישראל למינויו של קוטלר, בבנק הפועלים כבר מסמנים ביומנים את תאריך כניסתו לתפקיד

29.07.2019, 12:53 | רחלי בינדמן

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

יש תאריך כניסה: דב קוטלר יכנס ללשכת המנכ"ל של בנק הפועלים ב-1 באוקטובר, זאת בכפוף לאישור בנק ישראל שטרם ניתן.

קראו עוד בכלכליסט

בבנק הפועלים מעריכים כי הפיקוח על הבנקים יאשר את מינויו של קוטלר, ולכן כבר מכריזים על מועד כניסתו - בעוד כחודשיים. עד אז, צפוי אריק פינטו להישאר בתפקיד וצפוי לעזוב את התפקיד בסמוך, לאחר כניסתו של קוטלר.

דב קוטלר, צילום: מקס מורון דב קוטלר | צילום: מקס מורון דב קוטלר, צילום: מקס מורון

קוטלר נבחר לתפקיד לפני שלושה שבועות על ידי דירקטוריון הבנק לאחר שוועדת האיתור של הבנק, בראשה עמד היו"ר עודד ערן, המליצה עליו לדירקטוריון לצד שני מועמדים נוספים - ידין ענתבי, בכיר בבנק ודורון ספיר, לשעבר מנכ"ל מגדל.

המינוי של קוטלר הפתיע את בכירי הבנק, שכן מדובר במועמד חיצוני שגבר על מועמדים פנימיים ובעקבות המינוי הודיע ארז יוסף, משנה למנכ"ל הבנק שהתמודד על התפקיד, וראש חטיבת התפעול והאסטרטגיה על פרישתו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
תקווה לשינוי
בהצלחה למנכ"ל החדש . מי ייתן ויביא עימו רוח רעננה ,נאמנה , לטובת כלל העובדים בסניפים ובשאר מחלקות הבנק. הכוונה, הגדלת המשכורות של העובדים לעומת משכורות הבנקים האחרים. העובדים לא זכו להעלאה משמעותית בשכר מזה שנים רבות תודות לועד מכור. בנוסף, בונוס הוא לא בונוס- מקבלים פרוטות מדי שנה ולא מתוגמלים כלל בהתאם. העיקר מוציאים לנו את המיץ בכל פעילות. הדרגות-אין אפשרות לקבל דרגה מדי שנה עקב חסימת כמות הזכאים ל50 אחוז בלבד. תודות להנהלה היקרה שדואגת להגדיל את משכורות הבכירים ולא דואגים לכלל העובדים.
עובדת ותיקה מאוד  |  31.07.19
7.
אין קביעות בבנקים
יור הוועד הנוכחי וגם העובדים איבדו כל פחד. אביו של עור הוועד פוטר בצורה מבישה עי ציון קינן. יש לציון קינן מזל שהוא לא המנהל כעת כי הוועד הזה היה פי מאה מיליטנטי. עניינית יש למנוע את התסכול בשטח וכולם מחכים להוראות הוועד ולשביתה הראשונה בהיסטוריה של הבנק. כנראה יתחילו עם שביתה חלקית ואחכ ימים מלאים סגור. נקווה שלא
אין בטחון תעסוקתי  |  30.07.19
5.
הנהלה מושחתת
מאז שציון קינן נבחר למנכ" ל ותיבת השרצים שמאחרוו והרודנות ופיטורי עובדים שהיו שותפים כל ההנהלה הבכירה כולל המנכל הנוכחי אדון פינטו הבנק הידרדר .2 המנכלים האחרונים( ציון ופינטו) היו מנהלי משאבי אנוש ויו" ר ועדי עובדים שגרמו להשפלת עובדים לדיכוי.הייתי ממליץ למנכ" ל החדש תתיחס לעובדים תרד לעם והתמורה תגיע.
פנסיונר אלמוני מהבנק  |  29.07.19
לכל התגובות