אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וואווי ביטלה אירוע חשיפה שתכננה לתערוכת IFA בספטמבר צילוםףף בלומברג

וואווי ביטלה אירוע חשיפה שתכננה לתערוכת IFA בספטמבר

לא ברור מדוע נדחה האירוע, בו תוכנן לנאום מנכ"ל החטיבה הצרכנית של החברה, ריצ'רד יו, ולפי הערכות היה להיחשף ה-Mate 30 לדגמיו, מכשיר הדגל הבא. יתכן שוואווי שואפת לקבל את מלוא הבמה, ולכן בחרה להתרחק מתערוכת הטכנולוגיה

30.07.2019, 15:09 | שירות כלכליסט

וואווי ביטלה במפתיע אירוע גדול שתכננה לערוך ב-IFA - תערוכת הטכנולוגיה הגדולה באירופה שתיפתח בברלין בתחילת ספטמבר. באירוע היה אמור לנאום ריצ'רד יו, מנכ"ל חטיבת המוצרים לצרכן של הענקית הסינית, ולפי הערכות, להציג את ה-Mate 30 לדגמיו, מכשיר הדגל הבא של החברה. לא ידוע מתי ייערך האירוע ובאיזו תצורה.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הערכות נוספות, תכננה החברה להכריז באירוע על מועד השקת ה-Mate X, הסמארטפון ההיברידי המתקפל שחשפה בפברואר, ויתכן שאף להציג מערכת הפעלה משלה שתוכל לתפקד כתחליף לאנדרואיד על רקע החרמות מצד ארה"ב.

מכשיר ה-Mate X, צילום: עומר כביר מכשיר ה-Mate X | צילום: עומר כביר מכשיר ה-Mate X, צילום: עומר כביר

לא ברור מדוע נדחה האירוע, אך לפי מידע שהגיע לידי כלכליסט, החברה צפויה לערוך אירוע ייעודי למכשיריה וחידושיה, בנפרד מתערוכת IFA. בשלב זה, לא ברור מתי ייערך והיכן.

ספטמבר-אוקטובר הם תקופה עמוסה בהכרזות בתחום החומרה, בדגש על יצרניות המובייל הגדולות; אפל, גוגל וסמסונג נוהגות להכריז על מכשירי הדגל הבאים שלהן בחודשיים האלה, וסמסונג בחרה אף להקדים את ההכרזות שלה השנה, ולהציג את הנוט 10 כבר באוגוסט. וואווי החליטה להצטרף לטרנד וסביר להניח שתנסה להימנע מאירוע שייתרחש בסמוך לאירועי החשיפה האמורים, כדי לקבל את מלוא הבמה התקשורתית לעצמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות