אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועד עובדי הבורסה נגד המנכ"ל: קורא לעובדים להחרים אירוע עם מנהלת הכדורגל צילום: תומי הרפז

בלעדי לכלכליסט

ועד עובדי הבורסה נגד המנכ"ל: קורא לעובדים להחרים אירוע עם מנהלת הכדורגל

לטענת אנשי הוועד, מנכ"ל הבורסה משחיר עובדים באין ספור כתבות באתרים שונים מתחילת הסכסוך; "מכיוון שפינו וליבנו שווים, לא נוכל לחגוג עמו את טקס הפתיחה לחסות שהבורסה מעניקה למנהלת ליגת הכדורגל"; במסגרת הנפקת הבורסה, העובדים קיבלו 6% מהמניות, שכבר זינקו מאז

20.08.2019, 11:24 | רחלי בינדמן

אחרי ההנפקה המוצלחת של הבורסה בת"א שאותה הוביל המנכ"ל איתי בן זאב, העובדים שקיבלו 6% ממניות הבורסה (שזינקו מאז ההנפקה), עדיין לא מרוצים ומתכוונים להחרים אירוע עם מנהלת הכדורגל. 

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע כי ועד העובדים מתכנן להחרים את אירוע פתיחת המסחר החגיגי שיתקיים מחרתיים (ה') יחד עם המנהלת לכדורגל - זאת כפי שנחשף ב"כלכליסט", לאחר שהנהלת הבורסה חתמה על הסכם עם המנהלת לשמש ספונסר של ליגת העל בכדורגל בהיקף חסות של 12 מיליון שקל.

הכרזה ששלח הוועד הכרזה ששלח הוועד הכרזה ששלח הוועד

מנכ"ל הבורסה, איתי בן זאב, צילום: תומי הרפז מנכ"ל הבורסה, איתי בן זאב | צילום: תומי הרפז מנכ"ל הבורסה, איתי בן זאב, צילום: תומי הרפז

הוועד אף הכין כרזה שכותרתה "קופת הבורסה היא לא מגרש המשחקים הפרטי שלך", תוך שהוא מזכיר את הקמפיין שהוציאה הבורסה בעלות של 3.5 מיליון שקל בכיכובה של עדי אשכנזי ואת החסות לליגת העל בכדורגל.

נזכיר כי בין הוועד להנהלה סכסוך ארוך שנוגע למספר סוגיות סביב ההסכם הקיבוצי שנחתם לפני שנתיים, אך גם הגיע לפסים אישיים שכן כלל דו"ח ביקורת של ההנהלה על בכירים בוועד בטענות להתנהלות לא ראויה בדיווחי שעות של משמרות.

בדבר אחד העובדים כן יכולים להיות מרוצים - כאמור, המניות שהוענקו להם בהיקף של 6% משווי הבורסה ניתנו לפי שווי של 400 מיליון שקל לבורסה שהונפקה לפי שווי של 700 מיליון שקל והיום כבר נסחרת לפי לשווי של 1.1 מיליארד שקל. נזכיר כי בן זאב עצמו קיבל אופציות למניות הבורסה שבעת ההנפקה היו עמוק מחוץ לכסף שכן ניתנו לפי שווי של 1.2 מיליארד שקל, שווי שהבורסה מתקרבת אליו כעת בצעדי ענק.

 

מהנהלת הבורסה לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות