אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכלכלן הראשי לשעבר באוצר, יואל נוה, מצטרף לחברת הפינטק פיוניר צילום: אוראל כהן

הכלכלן הראשי לשעבר באוצר, יואל נוה, מצטרף לחברת הפינטק פיוניר

נוה יוביל בפיוניר את פיתוח תחום ההון החוזר – מתן אפשרות למשתמשים בשירותי העברות הכספים, לקבל כסף דחוי שמגיע להם מלקוחותיהם באופן מיידי

21.08.2019, 19:51 | מאיר אורבך

יואל נוה, לשעבר הכלכלן הראשי במשרד האוצר, מצטרף לחברת הפינטק הישראלית פיוניר (Payoneer). 

קראו עוד בכלכליסט

נוה יוביל בפיוניר את פיתוח תחום ההון החוזר – מתן אפשרות למשתמשים בשירותי העברות הכספים, לקבל כסף דחוי שמגיע להם מלקוחותיהם באופן מיידי וכך לשפר משמעותית את תזרים המזומנים וצמיחתם העסקית.

מימין יואל נוה וקרן לוי ויובל טל מפיוניר, צילום: Payoneer מימין יואל נוה וקרן לוי ויובל טל מפיוניר | צילום: Payoneer מימין יואל נוה וקרן לוי ויובל טל מפיוניר, צילום: Payoneer

נוה מילא את תפקיד הכלכלן הראשי במשרד האומר במשך 4 שנים וייצג את ישראל במוסדות פיננסיים בינלאומיים. לפני כן שימש מנהל בנק הדואר והביא במשך 5 שנים להגדלה של 25% בהכנסות הבנק ופיתוח תחומי פעילות חדשים. קודם לבנק הדואר הוא ניהל חברות בתחום הפנסיה והאשראי בקבוצת הראל וכיהן כמנכ"ל קרן מקפת החדשה. הוא בעל תואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית.

חברת פיוניר, שהוקמה על ידי יובל טל, היא אחת החברות הגדולות בעולם להעברת תשלומים ופועלת ב-200 מדינות וב-150 מטבעות שונים. בנוסף החברה משמשת כתשתית העברת תשלומים של תאגידים מובילים, ביניהם אמזון, גוגל, Airbnb , Fiverr ו- Getty. לפיוניר 1,200 עובדים ברחבי העולם, מתוכם 830 עובדים במרכז הפיתוח הגדול בישראל.

מנכ"ל פיוניר, סקוט גלית, מסר כי "החברה שמחה להעזר בניסיונו הכלכלי והניהולי העשיר של נוה לפיתוח תחום ההון החוזר, שהוא אחד ממנועי הצמיחה של החברה וכלי רב ערך שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה. סוגית התשלומים המאוחרים מעיקה על עסקים רבים בעולם, בעיקר בתחום המכירות ברשת, ומתן האפשרות לקבל את התשלום ימים ספורים לאחר האספקה תביא להקלה ותתרום לפיתוח המסחר האלקטרוני העולמי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות