אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

קרחון שהתחפש לסמארטפון, רצועת שעון החדשה והאלגנטית מבית Whoop לאיסוף נתונים, ומשקה קנאביס תוסס בטעמים

29.08.2019, 07:46 | אחי רז

כושר: שליטה ביד הרצועה

בשוק הרווי של שעונים חכמים ורצועות יד לניטור עצמי בולטת הרצועה החדשה והאלגנטית מבית Whoop. לא מדובר בשעון, ואין לה כל ממשק ויזואלי עצמאי מלבד אפליקציה ייעודית, אבל זו מפלצת רצינית לאיסוף נתונים גופניים מכל הסוגים. 30 דולר לרצועה, ואחר כך דמי מנוי חודשיים.

whoop.com

הרצועה החדשה והאלגנטית מבית Whoop הרצועה החדשה והאלגנטית מבית Whoop הרצועה החדשה והאלגנטית מבית Whoop

 

לייף סטייל: הקרחון שהתחפש לסמארטפון

ההתחממות הגלובלית מחייבת אותנו להיערך עם כמה שיותר אמצעי קירור. כאן נכנס לתמונה הקרחון האישי הזה, שעשוי מתכת ונראה כמו סמארטפון. הוא קופא בתוך כשעתיים, ומסוגל לשמור על האוכל שלכם קר למשך 4–6 שעות. חוץ מזה, אפשר להשתמש בו כדי להרגיע חבלות או מכאובים גופניים שונים ומשונים. 14 דולר.

bit.ly/31PafLQ

 

הקרחון שהתחפש לסמארטפון הקרחון שהתחפש לסמארטפון הקרחון שהתחפש לסמארטפון

אדריכלות: בנייה בסיבוב

משרד האדריכלים הבינלאומי Adreas הציג את ההדמיות המרהיבות לבניין משרדים שבנייתו מתחילה בימים אלה בעיר הסינית צ'ונקין. סימן ההיכר של המגדל הוא עיקול מרשים, שנותן את האשליה שהוא מסתובב סביב צירו. בשעת הזריחה האור אמור ליפול על החזית המעוקלת ולהאיר את הבניין כולו. הבנייה צפויה להסתיים ב־2022.

bit.ly/2L7H2oW

 

משרד האדריכלים הבינלאומי Adreas הציג את ההדמיות המרהיבות לבניין משרדים בעיר הסינית צ משרד האדריכלים הבינלאומי Adreas הציג את ההדמיות המרהיבות לבניין משרדים בעיר הסינית צ'ונקין משרד האדריכלים הבינלאומי Adreas הציג את ההדמיות המרהיבות לבניין משרדים בעיר הסינית צ

משקה: להתמסטל מאשכולית ורימון

תעשיית המשקאות מבוססי קנאביס פורחת בקולורדו, והשחקן החדש בשוק המשגשג נושא את השם Oh Hi. סדרת המשקאות התוססים מגיעה במגוון טעמים: רימון, אשכולית, ליים או ג׳ינג׳ר ובזיליקום עם תוספת משמחת של 10 מיליגרם THC (המרכיב הפסיכואקטיבי העיקרי בצמח). חפשו אותם בפעם הבאה שלכם בדנוור.

ohhibev.com

 

Oh Hi Oh Hi Oh Hi

מטבח: במקום למחזר קופסאות גלידה

חסידי הבקבוקים הרב־פעמיים מכירים את S'well, אחד המותגים החזקים והאהובים בסצנה. עכשיו החברה שולחת זרועות לתחום המקביל של קופסאות אוכל, ועושה את זה בדיוק כמו בבקבוקים, עם הרבה חן וסטייל. בסדרה תמצאו גם קופסאות שכוללות קערת זכוכית שניתן לשלוף ולאכול ישירות ממנה, כמו שצריך. 40 דולר.

swellbottle.com/food

 

קופסת אוכל של  S קופסת אוכל של S'well | צילום: S’well קופסת אוכל של  S

ספורט: קיאק מתקפל

חתירה בקיאק עומדת להפוך לעניין רגיש וספונטני הרבה יותר בזכות Oru - קיאק מתקפל שאפשר לשאת בקלות ביד. הוא שוקל בסך הכל 9 ק"ג, ולאחר אימון קצר ניתן להרכיב אותו בפחות מ־5 דקות. החומר העיקרי שממנו הוא עשוי הוא סוג ייחודי של פלסטיק עמיד וקל. מ־749 דולר בקיקסטארטר.

bit.ly/2zgAFtU

 

קיאק מתקפל קיאק מתקפל קיאק מתקפל

עיצוב: להציץ לבתי העשירים של ניו יורק

מעצב הפנים רוברט סטילין מחדש את בתיהם של עשירי ומפורסמי ניו יורק, וידוע בשילוב בין ריהוט מודרני לישן. ספר צילומים חדש ומהודר מציג לראווה 15 פרויקטים שעיצב בלופטים, בתי מידות ניו יורקיים ובתי נופש בהאמפטונס. 60 דולר.

bit.ly/2P9ZNNz

ספר חדש מעצב הפנים רוברט סטילין , צילום: Stephen Kent Johnson ספר חדש מעצב הפנים רוברט סטילין | צילום: Stephen Kent Johnson ספר חדש מעצב הפנים רוברט סטילין , צילום: Stephen Kent Johnson

 

תגיות