אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תקלה בשעוני אפל: המסכים של האפל ווטש דור 2 ו-3 נסדקים ונשברים

תקלה בשעוני אפל: המסכים של האפל ווטש דור 2 ו-3 נסדקים ונשברים

החברה החלה בתכנית להחלפת המסכים בשעונים שסובלים מהתקלה. גם לקוחות ישראלים יכולים להגיע למרכז שירות מורשה ולתקן את שעונם

01.09.2019, 11:43 | שירות כלכליסט

שעוני אפל ווטש מהדורות ה-2 וה-3 סובלים מתקלה שגורמת לשבר לאורך החלק המעוגל של צד המסך. התוצאה כך על פי הודעתה של אפל עצמה היא שעלול להיווצר שבר מסך מלא.

קראו עוד בכלכליסט

עוד מסרה החברה שהיא מציעה תיקון חינם במידה ותקלה זו מתגלה. "תחת נסיבות מאוד נדירות, עלול להיווצר סדק לאורך הפאה המעוגלת של המסך בדגמי האלומיניום של סדרות 2 ו-3 של Apple Watch," כך נכתב באתר החברה.

אפל ווטש דור 3 סובל מתקלת שבר מסך, צילום: עומר כביר אפל ווטש דור 3 סובל מתקלת שבר מסך | צילום: עומר כביר אפל ווטש דור 3 סובל מתקלת שבר מסך, צילום: עומר כביר

אפל או נציג שירות מטעמה יחליפו את המסך לשעונים שסוג הסדק הזה אירע בהם, ללא תשלום. לקוחות ישראלים שבשעונם התגלתה הבעיה יכולים גם הם לסור למרכז שירות מוכר של אפל בארץ ולקבל טיפול מלא במסגרת התכנית.

אחרי התחלה איטית ב-2015, האפל ווטש הפך לאחד המוצרים הנמכרים ביותר של אפל. הוא הפך לאחר ממוצרי המחשוב הלביש המוצלחים בפלח השוק הגלובלי של התחום. האפל ווטש הניב לאפל הכנסה של כ-5.5 מיליארד דולר ברבעון הפיסקלי השלישי, עליה של 48% לעומת שנה קודם לכן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
AirPods 3 יעלו 249$ וAirPods Pro 649$ בגלל המכסים של טראמפ בנפרד משאר העוחם
ואנחנו נעלה מחירים בכל מדינה שתטיל עלינו מיסים כמו אפל לא תשלם את המס אלא חברות הסלולר והחנויות הקטנות וTarget וBeatBuy ולא אפל. וגם תעלה את מחיר הכיסויים של ומחיר האפל ווטש בנפרד מהעולם ושוב חברות הסלולר ישלמו כמו כן אפל תדרוש שייאסר לייבא שיאומי ו1+1 לארצות הברית וקנדה מטעמי ביטחון.
מנכ״ל אפל  |  01.09.19
לכל התגובות