אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אביגדור ליברמן: לנו יש רק אופציה אחת - ממשלה עם הליכוד וכחול לבן

בחירות 2019, סבב שני

אביגדור ליברמן: לנו יש רק אופציה אחת - ממשלה עם הליכוד וכחול לבן

איש המפתח בבחירות, יו"ר ישראל ביתנו, אמר הלילה לתומכיו: "אני ממליץ לנשיא להיכנס להילוך גבוה ולא לחכות לתוצאות הרשמיות - הוא צריך להזמין את בני גנץ ובנימין נתניהו כבר ביום שישי, הם ימצאו על מה לדבר"

18.09.2019, 00:00 | שירות כלכליסט

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן קורא הערב לנשיא "להיכנס להילוך גבוה, לא לחכות לתוצאות הרשמית ולהזמין את בני גנץ ובנימין נתניהו לשוחח, בדרך להקמת ממשלת אחדות חילונית. כך אמר הערב ליברמן בנאום שנשא בפני קהל תומכיו.

קראו עוד בכלכליסט

"כל מה שאמרנו לפני הבחירות אנחנו אומרים גם אחרי הבחירות", אמר ליברמן. "לנו יש רק אופציה אחת - ממשלה לאומית ליברלית רחבה המורכבת מישראל ביתנו, ליכוד וכחול לבן. 

אביגדור ליברמן. קורא לנשיא "להיכנס להילוך גבוה" ולהכריח את גנץ ונתניהו לדבר, גם באופן לא פורמלי אביגדור ליברמן. קורא לנשיא "להיכנס להילוך גבוה" ולהכריח את גנץ ונתניהו לדבר, גם באופן לא פורמלי אביגדור ליברמן. קורא לנשיא "להיכנס להילוך גבוה" ולהכריח את גנץ ונתניהו לדבר, גם באופן לא פורמלי

|אמרנו תמיד שממשלת אחדות אפשרית אך ורק במצבי חירום, ואני אומר לכם - גם המצב הביטחוני וגם המצב הכלכלי הם מצבי חירום הרבה יותר ממה שאפשר לחשוב., אנחנו נמצאים במצב חירום, ולכן המדינה חייבת ממשלה רחבה, לא ממשלה שנלחמת על החיים מהצבעת אי אמון אחת להצבעת אי אמון שנייה".

ליברמן הדגיש כי לאור המצב המורכב של הכלכלה והביטחון הוא "ממליץ לנשיא המדינה שהופך לדמות מפתח לא לחכות לפרסום התוצאות הרשמיות אלא באופן בלתי רשמי להזמין כבר ביום שישי הקרוב בצהרים גם את ראש הממשלה בנימין נתניהו וגם את יו"ר כחול לבן בני גנץ לשיחה לא פורמלית. אני חושב שאין לנו זמן וצריך לעשות הכל במקביל".

לדברי יו"ר ישראל ביתנו, אם נתניהו וליברמן יחליטו להרכיב ממשלת אחדות בלי ישראל ביתנו - "אין בעיה, גם זאת אופציה. גם אם יקימו ממשלת אחדות בלעדינו זה עדיף מאשר לדשדש ולדמם במשאים ומתנים בלתי פוסקים. אנחנו כמובן נשמח להיות חלק מממשלה כזאת, אבל גם בלעדינו זה עדיף מאשר כל מיני וריאציות של ממשלות צרות".

ליברמן ממליץ לנשיא "להיכנס להילוך גבוה, ולא לחכות אפילו לפרסום התוצאות הרשמיות ולפרשנים. אנחנו חייבים להתכנס כמה שיותר מהר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות