אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טראמפ נפגש עם צוקרברג בבית הלבן: "היה נחמד" צילום: אי פי איי, בלומברג

טראמפ נפגש עם צוקרברג בבית הלבן: "היה נחמד"

הנשיא האמריקאי תקף לא מעט את פייסבוק לאורך כהונתו, בטענה שהיא מוטה לטובת הדמוקרטים; צוקרברג, השוהה בוושינגטון, נפגש גם עם שורה של חברי קונגרס

20.09.2019, 09:23 | שירות כלכליסט
מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג נפגש אמש (ה') עם נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, כחלק ממאמציו לתקן את הקשרים הרעועים של החברה עם הממשל והמחוקקים. עוד קודם לכן נאלץ צוקרברג להתמודד עם שאלות אגרסיביות מצד חברי בית הנבחרים והסנאט בנוגע לכישלון של הרשת החברתית בשמירה על פרטיות המשתמשים.

קראו עוד בכלכליסט

טראמפ פרסם בחשבון הטוויטר שלו תמונה משותפת עם צוקרברג והגדיר זאת כ"פגישה נחמדה" שהתקיימה בחדר הסגלגל. לפי הודעה שפרסמה פייסבוק, לצוקרברג הייתה "פגישה טובה וקונסטרוקטיבית עם הנשיא טראמפ בבית הלבן". שני הצדדים לא פרטו לגבי הנושאים שעלו לדיון.

טראמפ תקף לא מעט את פייסבוק לאורך כהונתו, בטענה שהיא מוטה לטובת הדמוקרטים. החברה ספגה גם ביקורת נוקבת נוספת סביב ענייני פרטיות, הפעילות בתקופת הבחירות והשליטה שלה בתחום הפרסום המקוון.

לאחרונה מתגברות הקריאות להחלת רגולציה הדוקה יותר עליה, זאת במקביל לפתיחת חקירות הבודקות חשד להפרת הגבלים עסקיים.

צוקרברג מתוכנן להישאר בוושינגטון למשך שלושה ימים. אתמול נפגש גם עם הסנטורים ג'וש האולי, טום קוטון ומייק לי. יום קודם לכן השתתף בארוחת ערב עם חברי קונגרס, בהם הסנטור ריצ'רד בלומנטל, והיום הוא עתיד להיפגש עם מנהיג הרפובליקנים בבית הנבחרים, קווין מקארתי, ועם חבר הקונגרס רפובליקני דאג קולינס המכהן בוועדת המשפטים.

הסנטור האולי הגדיר את פגישתו עם צוקרברג כ"ישירה", שזו לרוב דרך יפה להודות שהיו ביניהם חילוקי דעות, ואמר כי דחק בו למכור את אפליקציות ווטסאפ ואינסטגרם.

טראמפ וצוקרברג, צילום: אי פי איי, בלומברג טראמפ וצוקרברג | צילום: אי פי איי, בלומברג טראמפ וצוקרברג, צילום: אי פי איי, בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות